Öğretmenime kendimi nasıl affettirebilirim?

Artık kendinize çekidüzen vereceğinizi söyleyin. Sizden en fazla birkaç yaş büyük veya küçük bir arkadaşınız olarak söylüyorum, ağzınızı temiz tutmaya çalışın. Bu yalnızca küfür içinde geçerli değil, diksiyonunuzda düzgün olsun. İleride çok sorun çekiyorsunuz. Hem siyasete atılmak gibi bir düşünceniz vardı, haksız mıyım?
Evet doğru dediniz, diksiyonum o kadar kötü olmasa bile küfür biraz sıkıntılı. Genel olarak uzak durmaya çalışsam bile sınıftakilerden duyuyorum tekrardan istemeden söylüyorum.

Hocam emin olun öğretmenlerde küfür ediyor. Üstelik sizin ağzınızdan kaçmış. İnsansınız tabii ki olabilir. Yarın çekinmeden “ dünkü olay için özür dilerim. “ hocam diyebilirsiniz.
Bize bazen hocalar çok sinirlenince küfür ediyor. Gerçekten çok tuhafıma gidiyor 😃 Bu adamdan bu laf nasıl çıktı diye şaşırıyorum.

Hocam emin olun öğretmenlerde küfür ediyor. Üstelik sizin ağzınızdan kaçmış. İnsansınız tabii ki olabilir. Yarın çekinmeden “ dünkü olay için özür dilerim. “ hocam diyebilirsiniz.
İşte kadından biraz çekiniyorum. Bazen sadece okuduğum bir kitap hakkında konuşmayı planladığım zaman bile yanına gitmeye utanıyorum. Ama artık cesaretimi toplayıp gideceğim.
Bize bazen hocalar çok sinirlenince küfür ediyor. Gerçekten çok tuhafıma gidiyor 😃 Bu adamdan bu laf nasıl çıktı diye şaşırıyorum.
Bazen hocaların ettiği oluyor ama hepsi erkek hoca oluyor. Kadın hocaların ağızından hiç çıkmıyor küfür. Eden vardır illa ama ben denk gelmedim.

İşte kadından biraz çekiniyorum. Bazen sadece okuduğum bir kitap hakkında konuşmayı planladığım zaman bile yanına gitmeye utanıyorum. Ama artık cesaretimi toplayıp gideceğim.

Bazen hocaların ettiği oluyor ama hepsi erkek hoca oluyor. Kadın hocaların ağızından hiç çıkmıyor küfür. Eden vardır illa ama ben denk gelmedim.
Bence kesinlikle gidin. Aksine hocanın hoşuna bile gider.

Geri
Yukarı