Öğretmenimin Yanında Küfür Ettim

Beyler aslında whatshapp'da 2 gurup vardı. Bir sınıfımın birde 1 öğretmenli sınıfımın gurubu ve gurupları karıştırdım ve futbolla ilgili küfür yazdım. Öğretmenim de guruptan ayrıldı ne yapacağımı bilmiyorum o okuldan ayrılmıştım bu sene zaten ama küfür etmem yanlış bir şey. Zaten birde öğretmenimin yanında ettim moralim çok kötü aradan 1 gün geçti beyler moral ya da öneri verin :( :(
bende bugün ettim hoca benim sövmemi dinliyormuş google da öğretmenim yanında küfür ettim yazdım bura geldi moral verin bana da lazım

Arkadaşlar ne küfürü, şuan hocanın çocuğu hatırladığından bile şüpheliyim :D
1638808961738.png

bende bugün ettim hoca benim sövmemi dinliyormuş google da öğretmenim yanında küfür ettim yazdım bura geldi moral verin bana da lazım
O zaman baya kafaya takmışım ki çocukken kafaya takman normal. Yaşandıı bitti saygısızca. Aradan 6 yıl geçti arkadaş ortamında anlatıp anlatıp gülüyoruz artık. Akışına bırak dostum

O kadar güzel sansürledim yine de mesaj silinmiş belki de amena diyecektim yani. Bu Technopat'ta iyice kötü düşünmeye başladı yani. Neyse işin şakası bir yana gerçekten emeği büyüktü üstümüzde. Sadece 8. sınıfta dersimize girmişti ama çok iyi hocaydı ders anlamında da.

Edit: Bu arada ceza vermeyip belki de küfür etmemiştir diyen yöneticiye teşekkür ediyorum.
Ne demek istediniz?

Geri
Yukarı