Öğretmenin proje notunu 80 puan üstünden değerlendirmesi

mauenamma

Hectopat
Arkadaşlar bir öğretmenim bana kitap özeti projeyi zamanında getirmediğim için 80 üzerinden değerlendireceğim dedi. Hâlbuki diğerlerini 100 üzerinden değerlendiriyor ve zamanında teslim 10 puan ve 80 üzerinden değerlendirme ile ilgili bir şey yok.ayrıca o projeyi tanıtan kağıtta zamanında getirme size kalmış. Hoca kafasına göre not veriyor. Soruna nasıl çözüm bulabilirim?

Arkadaşlar bir öğretmenim bana kitap özeti projeyi zamanında getirmediğim için 80 üzerinden değerlendireceğim dedi. Hâlbuki diğerlerini 100 üzerinden değerlendiriyor ve zamanında teslim 10 puan. Ve 80 üzerinden değerlendirme ile ilgili bir şey yok. Ayrıca zamanında getirme size kalmış, o projeyi tanıtan kağıtta. Hoca kafasına göre not veriyor. Soruna nasıl çözüm bulabilirim?
Puanlama tamamen hocaya aittir, bunu kimseye şikayet edemezsin maalesef.

Sana önceden şu tarihe kadar getirmek zorundasın dediyse bir şey yapamazsın.
Evet işte kilit cevap şu: Hayır. Öyle bir şey demedi ve kağıtta yazmıyordu ayrıca sadece beni o nottan değerlendiriyor en sinirlendiğim bu.
Puanlama tamamen hocaya aittir, bunu kimseye şikayet edemezsin maalesef.
Öğretmen tüm puanlara 0 verse de olmayacak öyle mi? Mantıksız cevap.

Burada bir çelişki var. Nasıl zamanında getirmediğim için 80 verdi? "Zamanında getirmediğim" dediğinize göre belli bir zaman vermiş ki ona göre puan kırmış siz hatırlamıyor olabilir misiniz?

Yeni nesilin en çok bu huyunu seviyorum. Bir şekilde hakkını öğrenmek için araştırıyor soruyor. Benim sana naçizane tavsiyem öğretmenine gidip, gecikmene sebep olan konuları anlatman ve adil bir değerlendirme istemen.

Evet işte kilit cevap şu: Hayır. Öyle bir şey demedi ve kağıtta yazmıyordu ayrıca sadece beni o nottan değerlendiriyor en sinirlendiğim bu.

Öğretmen tüm puanlara 0 verse de olmayacak öyle mi? Mantıksız cevap.

Çok saçma bir örnek veriyorsun öğretmen sana 60 verse bile kanıtın olmadan karşı çıkamazsın öğretmen bu kısım çok kötü derse kimse karışamaz eğer dava edeceğim diyorsan buyur et.

Geri
Yukarı