Öğretmenlere yönelik paylaşılan Z kitapları kullanmak caiz mi?

Merhabalar, bildiğiniz üzere tonguç yayınlarından arıya kadar tüm yayınlar kitaplarını kendi sitelerinde öğretmenlere yönelik uygulama şeklinde paylaşıyorlar biz kendimizi öğretmen olarak gösterip o kitaplara ulaşabiliyoruz, bu günah mıdır? Seneye LGS'ye gireceğim.
31 yaşında LGS'ye girilir mi?
Ekran Görüntüsü (5894).png

Günümüzde anne ve babalar sanırım sadece çocukları yapıp bırakıyorlar. "31 yaşında" da LGS'ye giren ilk kişisiniz, tebrikler.

Günümüzde anne ve babalar sanırım sadece çocukları yapıp bırakıyorlar. "31 yaşında" da LGS'ye giren ilk kişisiniz, tebrikler.
Belki okula geç başlamıştır veya imkanı yoktur o yüzden 31 yaşında LGS'ye giriyordur (!)

Tabi ki günah. Sen öğretmen değilsin, kendini öğretmen gibi gösterip sahtekarlık yapıyorsun. Parayla satılan bir ürünü yalanla bedavaya kullanıyorsun.

Müslüman olan yapmalı. Bunlara bağlı olarak ebedî işkence mi çekeceğine hurileri mi yiyeceğine karar veriliyor. En ufak şeyin bile hesabı sorulacak deniyor ahirette.

Katılıyorum evet günah sonuçta ortada bir yalan var.
Not: Siz ateist değil miydiniz yanlış anlamayın kötü bir şey olduğundan değil sadece çok sevindim ve nasıl olduğunu merak ettim.

Katılıyorum evet günah sonuçta ortada bir yalan var.
Not: Siz ateist değil miydiniz yanlış anlamayın kötü bir şey olduğundan değil sadece çok sevindim ve nasıl olduğunu merak ettim.

Yazdığı şeyde Müslüman olduğu ile ilgili bir şey dememiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı