Öksürük neden kaynaklı?

SouSage

Hectopat
Yer
Konoha
Şimdi biliyorum yok doktor muyuz falan demeyin sadece böyle olup corona olan var mı merak ettim. Anlatayım şimdi sınıfta 6 corona cıktı ve pozitif 3 kişiyle cok cok yakın temaslıyım. Bunun sonucu öksürük baş agırsı, burun tıkanıklıgı, bazen halsızlık karın agrısı, bogaz agrısı ve bazen arada ishal oldum ve birçoğu kesildi. Baş agrısı arada giriyor, sadece cok ama cok şiddetli bir şekilde cogu zaman öksürüyorum. Corona olma ihtimalim var mı? Ayın 25. ine yaptım, cuma günü yine yapacağım. 6, 7 gün gececek o zaman pozitifse pozitifdir ama böyle aynı belirti olup pozitif cıkan var mı varsa söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim covid olma ihtimalin yüksek gibi duruyor o kadar temastan sonra. Doktor olarak dahi bu platform üzerinden yorum yapmak maalesef imkansız. Senin için en doğrusu gidip bir pcr testi olman. Pozitif çıkarsan ona göre kendine bakarsın etrafına dikkat edersin. Negatif çıkarsan da için rahat etmiş olur.

O kadar temastan sonra olmama gibi bir lüksün yok. Korona olanlar çok şiddetli öksürüyor zaten. Herkeste belirtiler farklıdır. Yine de test yaptırmanda fayda var. Negatif çıksa bile pek güvenme. Testler hatalı çıkıyor. Birçok insan birden fazla test yaptırıyor.

Şimdi biliyorum yok doktor muyuz falan demeyin sadece böyle olup corona olan var mı merak ettim. Anlatayım şimdi sınıfta 6 corona cıktı ve pozitif 3 kişiyle cok cok yakın temaslıyım. Bunun sonucu öksürük baş agırsı, burun tıkanıklıgı, bazen halsızlık karın agrısı, bogaz agrısı ve bazen arada ishal oldum ve birçoğu kesildi. Baş agrısı arada giriyor, sadece cok ama cok şiddetli bir şekilde cogu zaman öksürüyorum. Corona olma ihtimalim var mı? Ayın 25. ine yaptım, cuma günü yine yapacağım. 6, 7 gün gececek o zaman pozitifse pozitifdir ama böyle aynı belirti olup pozitif cıkan var mı varsa söyleyebilir mi?

COVID oldun kardeşim benim de başıma gelmişti aynı sıkıntılar yaşadık hattta benim alerjim vardı kbb doktorları öyle demişti alerjimde yokmuş bir de corona testi yaptırayım dedim corona olduğumu öğrenmiştim.

Aynısı teyzemin halasının eniştesinin kuzeninin torununun başına geldi, korona değilmiş. Sen de korona değilsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı