Öksürünce ağzımdan çıkan şey

Ramazan1250

Femtopat
Daha fazla  
Gece uyuyamadım. Öksürük tuttu, boğazımda bir şey hissettim; tahmin ettiğim şeydi. Şekli daha çok kareye benzeyen, beyaz, boğazımda dağılmamış bir şey ama elime alıp biraz sıktıktan sonra hemen dağılıyor ve dağılınca kötü kokuyor. Bu ilk değil, nadiren öksürünce çıkıyor.

Bu ne olabilir? (O şey çıkınca öksürük de geçti.)

Son düzenleyen: Moderatör:
1624020799731.png
Böyle bir şey mi?

Gece uyuyamadım. Öksürük tuttu, boğazımda bir şey hissettim; tahmin ettiğim şeydi. Şekli daha çok kareye benzeyen, beyaz, boğazımda dağılmamış bir şey ama elime alıp biraz sıktıktan sonra hemen dağılıyor ve dağılınca kötü kokuyor. Bu ilk değil, nadiren öksürünce çıkıyor.

Bu ne olabilir? (O şey çıkınca öksürük de geçti.)
Bu konu ile alakalı KBB'den randevu alıp muayene olmanızı tavsiye ederim. İlk değil demişsiniz neticede, bu durumda size en etkin çözümü ancak KBB doktoru sağlayabilir diye düşünüyorum.

Birazcık daha kuruydu sanki o kadar yakın incelemedim.
Yemek artığı?
o gün annemin yaptığı patatesli et yemeği yemiştim patates olamaz dağılıyor ama et olacağını sanmıyorum
Yemek artığı?

O gün annemin yaptığı patatesli et yemeği yemiştim patates olamaz dağılıyor ama et olacağını sanmıyorum.
Yemek artığı?

O gün annemin yaptığı patatesli et yemeği yemiştim patates olamaz dağılıyor ama et olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı