Ölü bir bedeni diriltmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu dediğini unuttun galiba test aşamasında kanıtlanmış bir şey değil.
Test aşamasında denenmiş ve köpeğin kaslarının hareket ettirilmesi sağlanmış. Aynı zamanda vücut sıcaklığı da normal düzeyde tutmasını sağlanmışlar. Biraz araştırıp ta yaklaşmanı tavsiye ediyorum, lütfen.
Tamam senin dediğin gibi olsun peki bir ölü bir bedeni dirilttim desen kaç kişi inanır sesin bu dediğine bunu deneyen insanlar %90 psikoloji düzgün olamayan inançsız insanlar bu hiçbir dinde yok tabii GoT'daki melisandre gibi güçlerin varsa bilemen.
Dirilttik diye inandıran yok zaten. Neyin iması bu?
İnancımdan da ayrıca sanane. Bu forumda da cümleleri doğru yazmayı öğrenmelisin dostum.
İlk okulda öğretiyorlar noktalama işaretlerini. :D
Daha ilk okuldan bir şeyler kapamamış bir insan ile muhattap olmam da hata zaten.
Ayrıca her şeyden önce bunu Rus profösörlerin denediğini söylüyorum.
Neden sanki bu deneyi ben yapmışım gibi konuşuyorsun.
Azıcık mantıklı konuş ya azıcık araştırma yap be kardeşim.

Son düzenleme:
Kanka bu konuları burada fazla konuşma çünkü herkes profesör olduğu için insan diriltilemez(!). Ayrıca bunun yaşla alakası olduğunu sanmıyorum. Ayrıca 1900 yıllarda bilim insanları yanlış hatırlamıyorsam bir insan en fazla saatte 15km/h koşabilir demişler fakat günümüze baktığımızda usain bolt. Jamaika'lı atlet saatte 44.7 kilometre hıza ulaştı. Belki bu zamanlarda olmaz diye düşünüyorum ancak tıp ve teknoloji ilerledikçe ölümsüzlük olmasa bile insan yaşı uzayacak diye düşünüyorum.
Senin gibi insanları da gördüğüme seviniyorum. :)
Gerçekten konuyu benimsemeyip burada laf yetiştirmeye gelmekten başka bir şey yapmayan insanlara o kadar acıyorum ki.

Bence de dediğinde haklı olabilirsin. Sonuçta gün geçtikçe insan ömrü artıyor analizler karşısında.
(Ve tıp'ın ilerlemesi sayesinde tabi ki)

Kanka bu konuları burada fazla konuşma çünkü herkes profesör olduğu için insan diriltilemez(!). Ayrıca bunun yaşla alakası olduğunu sanmıyorum. Ayrıca 1900 yıllarda bilim insanları yanlış hatırlamıyorsam bir insan en fazla saatte 15km/h koşabilir demişler fakat günümüze baktığımızda usain bolt. Jamaika'lı atlet saatte 44.7 kilometre hıza ulaştı. Belki bu zamanlarda olmaz diye düşünüyorum ancak tıp ve teknoloji ilerledikçe ölümsüzlük olmasa bile insan yaşı uzayacak diye düşünüyorum.

Sonra Türk insanı neden araştırma yapmıyor. Heves kırıyorsunuz. Bilgi sahibi değilsen yazma geç seni zorunlu mu tutmuş illa yaz diye ya da Technopat'ta her gördüğünüz konuya atlayın diye bir kural mı var? Kişi zaten bilgi sahibi olan yazsın demiş. İmkanı olsun veya olmasın.

Sonra Türk insanı neden araştırma yapmıyor. Heves kırıyorsunuz. Bilgi sahibi değilsen yazma geç seni zorunlu mu tutmuş illa yaz diye ya da Technopat'ta her gördüğünüz konuya atlayın diye bir kural mı var? Kişi zaten bilgi sahibi olan yazsın demiş. İmkanı olsun veya olmasın.
Son derece haklısın.

Bu tür şeyler teorilerdir gerçekten böyle bir şey varsa Rusya ya da Amerika bunu insanlardan saklar ve gizli bir şekilde yapardı.

Eğer arkadaş dediğimi yanlış anlamasaydı ve başka yerlere çekmeseydi senin yazdığına yakın bir şey yazacaktım. Bu tür şeyler teoridir ve bunlara kafa yoran insanların tartıştığı veya ortaya attığı teorilerdir. Buna benzer teorileri bazı bilim insanları denemesine rağmen sonuç alamamıştır. Köpeklere veya başka hayvanlara yapılan deneyler insanlar üzerinde %100 bir sonuç veremeyecektir. Bu testlerin insanlar üzerinde yapılması da dünya genelinde büyük yankı uyandıracağı için halk daha böyle bir şeyi benimseyemeyeceği için gizli yürütülmesi gereken veya gizli yürütülen deneylerdir. Rusya'yı bilmem fakat Amerika'nın bazı gizli bölgelerde bu teorileri insanlar üzerinde denediği bazı yerli ve yabancı makaleler okudum fakat bunun resmi bir açıklaması veya kayda değer bir insanın bunları söylemediğinden dolayı bu tür şeyler teorinin teorisi olarak kalıyor. Bunu sadece eğer doruysa o bölgede bulunan deneyi yapan bilim insanlar bilebilir. Bize fikir alışverişi yapmak ve bekleyip görmek kalıyor. Hatta bazı geçinemeyen insanlara büyük meblağlar verilerek üzerlerinde deney yapılıyor, eğer insan deneyler sonucunda hayatına devam ediyorsa parayı kendi alıyor fakat hayatı son bulursa en yakın aile bireylerine veriliyor diye biliyorum sadece bu teoride değil insanları ilgilendiren çoğu teoride bu böyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı