Ölü Pikselin arkasının gözükmesi normal midir?

Atrk

Hectopat
Resimdeki durumu yaşıyorum. Ölü pikselin arkasının gözükmesi normal midir? Monitörüm Philips 193v5 1366x768 18.5" 60Hz. Bu arada ölü piksellerin sayısı YouTube' daki ölü piksel düzeltme videosunu açana kadar azdı, videodan sonra arttı.

376005

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimdeki durumu yaşıyorum. Ölü pikselin arkasının gözükmesi normal midir? Monitörüm Philips 193v5 1366x768 18.5" 60Hz. Bu arada ölü piksellerin sayısı YouTube' daki ölü piksel düzeltme videosunu açana kadar azdı, videodan sonra arttı.

Eki Görüntüle 376005
O ölü piksel değildir büyük ihtimal. Bulutlanma vs. dir diye düşünüyorum, ama ölü piksel olamaz ölü piksel böyle görünür.
376153

Hocam o ölü piksel değil farklı bir şey. Medeniyet kurulur içerisinde. Garantisi varsa garantiye gönderin yoksa yapacak bir şey yok.
O ölü piksel değildir büyük ihtimal. Bulutlanma vs. dir diye düşünüyorum, ama ölü piksel olamaz ölü piksel böyle görünür.
Eki Görüntüle 376153
Bulutlanma dediginiz nasıl bir şey? Bu arada garanti bitti ve bu sıkıntı 1 senedir var. Şimdi bunun bir çözümü var mı yok mu?
@Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı