Ölüm hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Mali the Perfect

Hectopat
Katılım
1 Aralık 2018
Mesajlar
508
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Kur'an'ın 1400 yıl önce haber verdiği 9 gerçek
Bakın mesela burada da Kur'an'da eskiden yazılı olup sonradan gerçekleşen bazı olaylar var.
Hocam, o zaman herkes inansın. Bak yine kendinizle çelişiyorsunuz. Yapmayın hocam gözünüzü seveyim.

Artı olarak Yeni Akit gibi bir gazetenin yazısını neden kale alayım? Bunlar "Vergiyi Allah yükseltti.", "Zammı Allah yaptı." diyen adamlar. Yani sizde kale almayın.

Hadi varsayıyorum doğru. 6000 küsür ayetin 9 tanesi doğru diye gerçek mi olacak? (Ki biraz göz gezdirdim ve gülmeye başladım.) O zaman Baba Vanga'da, Nostradamus'ta gerçekten kahin. Onca şey sallıyorlar ve bir kaç tanesini biliyorlar sonuçta. O zaman gidip fal baktırayım da hoşlandığım kıza açıldığım zaman ne olacak öğreneyim.
 

ufuk_ufuk

Centipat
Katılım
27 Mayıs 2021
Mesajlar
358
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Ölüm; akşam yatmış sabah kalkmış gibi olacağız, öldüğümüzde aradan 10.000 yıl geçse bile kıyamet koptuğunda bir bakacağızki mahşer yerinde uyanmışız.
 

NinjaF

Hectopat
Katılım
7 Eylül 2020
Mesajlar
1.864
Çözümler
1
Hocam, o zaman herkes inansın. Bak yine kendinizle çelişiyorsunuz. Yapmayın hocam gözünüzü seveyim.

Artı olarak yeni akit gibi bir gazetenin yazısını neden kale alayım? Bunlar "vergiyi Allah yükseltti.", "zammı Allah yaptı." diyen adamlar. Yani sizde kale almayın.

Hadi varsayıyorum doğru. 6000 küsur ayetin 9 tanesi doğru diye gerçek mi olacak? (ki biraz göz gezdirdim ve gülmeye başladım.) O zaman baba Vanga'da, nostradamus'ta gerçekten kahin. Onca şey sallıyorlar ve birkaç tanesini biliyorlar sonuçta. O zaman gidip fal baktırayım da hoşlandığım kıza açıldığım zaman ne olacak öğreneyim.

Hocam orası doğru saçma bir site ama elinizde veya internette kur'an varsa şurdakilere bir bakın derim tam da size göre.

Örnek olarak evrenin genişlemesi bu daha sonra bulunmuştur ams kur'an'da yazan bir bilgi.
 
Yukarı