Ölümden sonra ne olacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dogmadan oncesiyle ayni.

Doğumdan öncesini nasıl hatırlamıyorsak, ölümden sonrasını da bilemeyeceğiz. Hiç var olmamışsın gibi, sonsuz hiçlik. Düşüncesi bile ürpertiyor değil mi? Dinlerin çıkış nedenini de öğrenmiş oldunuz.

Bakarsınız bizden çok gelişmiş veya farklı bir türden bir ortaokul öğrencisinin ev ödeviyizdir, ha? Hikayenin sonu böyle bitmemeli... 😅

Öldükten sonra başka bir hayat var. Mesela ben Türkiye'de doğduğum için kendimi öldüreceğim sonrada başka bir hayatım olacak. Almanya ya da Amerika veya İsviçre istiyorum Japonya'da fena olmaz ama Afrika olmaz inşallah.

Öldükten sonra başka bir hayat var. Mesela ben Türkiye'de doğduğum için kendimi öldüreceğim sonrada başka bir hayatım olacak. Almanya ya da Amerika veya İsviçre istiyorum Japonya'da fena olmaz ama Afrika olmaz inşallah.
Hocam, Afrika'da spawnlanırsanız /kill çekin (!).

Öldükten sonra başka bir hayat var. Mesela ben Türkiye'de doğduğum için kendimi öldüreceğim, sonra da başka bir hayatım olacak. Almanya ya da Amerika veya İsviçre istiyorum Japonya'da fena olmaz ama Afrika olmaz inşallah.
Reenkarnasyon güzel olur aslında. Osuruk böceği olarak da gelebilirsin hocam, dikkat et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı