Ölümden sonraki yaşam haberi doğru mu?

Haberi görünce aklıma ilk bu film geldi. Gerçekten kanıtlansa benzer bir durum yaşanırdı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba forum üyeleri. Son zamanlar kafama ölüm konusu çok takıldı ve ben de araştırmalar yaptım. Sizce bu linkteki haber doğru mu?

Yazıyı okudum, ölümden sonra yaşamın neden kanıtlandığıyla ilgili hiçbir şey yazmıyor. Deneklerin koma halindeyken kendilerini güvende hissetmeleri, tatlı bir sıcaklık hissetmeleri vs. ölümden sonra hayat olduğunu kanıtlamaz. Koma halinde bilinçsiz şekilde yatarken dert/tasa olmadığı için rahatlamışlar işte, bu yazıdan anladığım tek şey bu. Rahatlatıcı bir şekerleme gibi.

Ölümden kastettikleri şey de yanıltıcı, 20 dakika komaya sokulan adam ölümü tatmış mı oluyor? Ölüm deyince benim aklıma geri döndürülemez şekilde gitmek gelir, bilinçli olarak kısa süreli komaya sokulmak değil.

Linkteki haber doğru mu diyerek ne sorduğunuzu anlamadım, bu adamların komadayken huzur hissetmesi gerçek midir diye mi soruyorsunuz? Soru buysa neden olmasın, hissedebilirler tabii ki. Peki siz bunu ölüm sonrası hayatla nasıl bağdaştırdınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı