Ölümsüzlük üstün teknolojiler ile gerçek olabilir mi?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 342
  • Görüntüleme 13B
Ben ölümsüzlük olmaz demem. Allah ister istediği kişi ölümsüz olur ama bu insan eliyle olmaz.

Gördüğüm her yerde İslama laf atıyorsunuz.
İslama laf atmıyorum. Konu bilim. Ben ne kadar konuyu dine çekmeyin desem de siz konuyu dine çekiyorsunuz, kendi görüşlerimi; içindeki yanlışları vs. söyleyince de din düşmanı ilan ediliyorum.

İslama laf atmıyorum. Konu bilim. Ben ne kadar konuyu dine çekmeyin desem de siz konuyu dine çekiyorsunuz, kendi görüşlerimi; içindeki yanlışları vs. söyleyince de din düşmanı ilan ediliyorum.
Sen de bilime çekme kardeşim o zaman konuyu din hayatın içinde, hayatın gerçeklerinde sana ne benim herhangi bir tartışmada dini terimler kullanmamdan. Sen bilimi güvenilir kaynak alıyorsun ben ayetleri, hadisleri yaptığımız şey farklı değil !

Sen de bilime çekme kardeşim o zaman konuyu din hayatın içinde, hayatın gerçeklerinde sana ne benim herhangi bir tartışmada dini terimler kullanmamdan. Sen bilimi güvenilir kaynak alıyorsun ben ayetleri, hadisleri yaptığımız şey farklı değil !
En iyi cevap :)

İslam zaten bilim olan bilgiyi veriyor.
Böyle diyen birine bir şey diyemem. Ne desem karşı çıkacak.
Konu bilim konusu bilime çekme ne demek?

İnsan beyni bir bilgisayara download edilirse mümkün olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı