Ölünce tamamen siyah olacağından korkuyor musunuz?

Öldükten sonra ne olacağını bilmediğimiz için korkmaya gerek yok. Doğmadan önce nasılsak, öldükten sonra da hiçlikte olacağız büyük ihtimal. Ama bilincinin yerinde olacağını varsayarak karanlıkta kalacağını düşünürsen korkutucu olur tabii.

Öldükten sonra sadece siyah bir ekran gibi anlamsız bir şey olacağından korkuyor musunuz? Ben aşırı korkuyorum.
Kanka korkmana gerek yok öldüğünde zaten ya hapı yuttun mezarın cehennem çukuru(gibi) yada mezarın cennet bahçelerinden bir bahçe(gibi) olucak kıyamete kadar orda durucan kıyamet vakti de sorguya çekilip nereye gideceksen oraya gideceksin zaten ne yaşayacağın sana bağlı namazlarına falan dikkat et başka da dicek bişi yok

Öldükten sonra hayatın önünden film şeridi gibi geçer bu bilimsel olarak da kanıtlanmış. Müslümanlığa inanıyorsan sorgu melekleri gelir ifade verirsin. Ama ateizme inanıyorsan o inanca göre siyahı bile göremezsin çünkü mantıksal olarak beynin de gözün de çalışmıyor olacak.

Dediğini ilk defa duydum. Beyin ölürken ki dalgalarının yükseldiğini okumuştum ama sizin dediğinize dair hiçbir şey bilmiyorum.
Kaynak

Buna dair bir kaynak atma imkanınız var mı?
Webtekno kaynak inşallah yasaklı değildir.

Geri
Yukarı