OEM kasa servisten geldiğinde atılan imza geçerli mi?

leptop 52

Hectopat
Daha fazla  
OEM kasayı servise yolladım. Geldiğinde açıp bakmak istedim, baktirmadilar ve bana aldığıma dair imza attırdılar. Yaşım 16 ve benim üstüme değil. Babamın üstüneydi yani attığım imza geçerli mi? ( THH başvurdum o yüzden soruyorum ) sadece servise yollarken benim adıma yollandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fatura kimin adına kesildiyse ona bakılır diye biliyorum. Attığın imza, sadece alınıp alınmadığı kontrol etmek amaçlı atılan bir imza.

Ayrıca hangi konudaki geçerliliğini soruyorsunuz? Hiçbir şey anlamadım.

Fatura kimin adına kesildiyse ona bakılır diye biliyorum. Attığın imza, sadece alınıp alınmadığı kontrol etmek amaçlı atılan bir imza.

Ayrıca hangi konudaki geçerliliğini soruyorsunuz? Hiçbir şey anlamadım.

THH başvurdum da bu nedenden dolayı ve benim yaşın 18 altı. 16 yaşındayım, imzamı alıyorlardı. Bu arada sizce kazanır mıyım?
Önelikle kasanın LED degiştirme dügmesi çalışmıyor ve kasanın içinde metal soyulmuş, bu olaylar oldu aşagıdaki, ben de dayanamayıp gittim THH başvudum. Bir de AMD WattMan hatası var, ekran kartının kasanın içine 1.5 m kablo atmışlar ve videolu kanıtım var bazı hataların da videosu mevcut, sizce THH beni haklı bulur mu?

Bundan 5 ay önce OEM kasa topladım. İlk aldımda monitör arızalı çıktı üstünden 2 defa daha degiştirdim. Monitörü çeşitli hatalar verdi anakart işlemci degişti. Servise yolladım ekran kartını geldi o sorun geçti başka sorun oluştu. En sonunda kasayı komple servise yolladım geldinde almaya gittim. Adamlar bana kasayı direkt verdi.

Ben açıp kontrol etmek istiyorum dedim, adam bana ben kontrol ettim dedi. Eve geldim, kasa kutuya ters koyulmuş ve kasanın içine kasanın güç kablosunu atmışlar. Yani ekran kartına çarpa çarpa geldi kasa, ertesi gün aldım yere gittim müdürle konuşmak istiyorum dedim. Beni müdür yardımcısıyla konuşturdular. Durumu anlattım, tamam dedi, son şans verin dediler, kasayı gelip aldılar. Üzerinden 3 gün geçti, kasaya bakmaya gittim kasayı daha açmamışlar bile. Ben de aldım geldim ve THH'ye başvurdum, nasıl sonuç alırım hakem heyetinden, olumlu mu olumsuz mu? Bahsettim firma Vatan. (Kasaya kablo atmaları falan elimde video su var.)
Sizce nasıl sonuç alırım? Başvurdum. Sence nasıl sonuç alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı