OEM Key için kargo ücreti isteniyor

Hasan Basri Deli

Hectopat
Yer
nowhere
Daha fazla  
Meslek
köle
Arkadaşlar kusuruma bakmayın bu işten anlamadığım için sizi biraz yoruyorum :( OEM Key satın almayı düşünüyorum fakat satın alırken kargo ücreti ekleniyor, ücretin eklenmesi önemli değil, yanlış bir şey mi satın alıyorum diye merak ediyorum. Key bana mail yolu ile iletilmeyecek mi? Satın alacağım link burada;

Arkadaşıma geçen gün aldık, Edirne'den bir arkadaş kargoyla teşekkür metni içeren bir kağıt yollamış. Kargo ücreti varsa sakın almayın. Baya şok oldum ben.
1609780043812.png

Son düzenleme:
Arkadaşıma geçen gün aldık, Edirne'den bir arkadaş kargoyla teşekkür metni içeren bir kağıt yollamış. Kargo ücreti varsa sakın almayın. Bayağı şok oldum ben.

Siz teşekkür metni almışsınız, OEM kod da hediye gelmiş.

Hocam, resmen saçma bir durum. İlk defa gördüm. Key çalışabilir. Bunu bilemeyiz.

Arkadaşıma geçen gün aldık, Edirne'den bir arkadaş kargoyla teşekkür metni içeren bir kağıt yollamış. Kargo ücreti varsa sakın almayın. Baya şok oldum ben.
Millet öyle fazla kanıyorki benim de Çiftlik Bank tarzı bir şey kurasım geliyor. Zor tutuyorum kendimi.

Satın almadım arkadaşlar iyi ki almamışım :D saçma bir durum olduğunu son anda fark ettim az kalsın alıyordum. Şu an uygun bir fiyata OEM Key almam lazım, internette bir ton şey çıkıyor. Tavsiyelerinizi ve linklerinizi bekliyorum.:)

Satın almadım arkadaşlar iyi ki almamışım :D saçma bir durum olduğunu son anda fark ettim az kalsın alıyordum. Şu an uygun bir fiyata OEM Key almam lazım, internette bir ton şey çıkıyor. Tavsiyelerinizi ve linklerinizi bekliyorum.:)

Geri
Yukarı