OEM Windows 11'den 10'a geçiş süreci nasıl olmalı?

522223

Decapat
Arkadaşlar laptopun içinde Windows 11 yüklü geldi. Fakat 4 gündür yani laptopu aldığımdan beri çıkmayan sorun kalmadı resmen. Windows 10'a dönmek istiyorum fakat içinde gelen OEM programlar vs. gitsin istemiyorum. Bunun bir yolu var mı? Yani Media Creation Tool'u çalıştırıp her şeyi sil seçeneğini seçsem nasıl olur biliyor iseniz açıklayabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OEM programlarını üretici sitesinden indirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OEM programlarını üretici sitesinden indirebilirsiniz.

İnebildiğini biliyorum fakat içinde hazır gelmesi benim için kolaylık oluyor. Sıfırlamada falan uğraşmamış oluyorum. Bu şekilde sıfırladığım zaman yine her şey içinde hazır kurulu olsun istiyorum yani. Bu mümkün müdür?

İnebildiğini biliyorum fakat içinde hazır gelmesi benim için kolaylık oluyor. Sıfırlamada falan uğraşmamış oluyorum. Bu şekilde sıfırladığım zaman yine her şey içinde hazır kurulu olsun istiyorum yani. Bu mümkün müdür?
Windows 10 Update ile sürücüleri kendi otomatik kuruyor ve sürücü ile alakalı uygulamaları da indiriyor. Örneğin Ses ekulayzır ayarlarını yapabileceğin bir uygulama, Intel grafik sürücüsü içen Intel denetim masası falan kendi yüklüyor.

Ha o zaman sıfırlamadan Windows 10 kurun. Veriler gitmeden. Videodaki şeyleri yapın ama 3:45'teki yerde bu bilgisayarı yükselt deyin.

Geri
Yukarı