Ömrünüzden bir baharı alan bağımlısı olduğunuz oyun ne?

CS:GO'yu 2012'den beri oynuyordum. 4 hesap Supreme ve Global 1 hesabı da LEM yapıp hepsini satmıştım.. 5 hesabı toplarsak CS:GO'da 10.000 civarı saatim vardır. Bir de LoL. :D 1298 saatim vardı. LoL'de o hesabı satıp oyunu bıraktım. CS:GO'da 6. hesabım (1600 saat) ara sıra giriyorum.

CS:GO'yu 2012'den beri oynuyordum. 4 hesap Supreme ve Global 1 hesabı da LEM yapıp hepsini satmıştım. 5 hesabı toplarsak CS:GO'da 10.000+ saatim vardır. Bir de LOL. :D 1298 saatim vardı. LOL'de o hesabı satıp oyunu bıraktım. CS:GO'da 6. hesabım (1600 saat) ara sıra giriyorum.

İyi hocam en azından haksız yere VAC yememişsiniz(!)

İyi hocam en azından haksız yere VAC yememişsiniz(!)
Ranklarda çok reportlayan vardı. O zamanlar baya sağlam oynuyordum. Pvpro, Faceit'te 1v1 1.liklerim 3.lüklerim falan vardı. 2 hesabım da Overwatch'e düşmüştü. Ama oylayan insanlar adaletli davrandığı için 2 hesap ta ban yemedi. Hepsini satmıştım zaten. Şuan bir hesabım var ona da ara sıra giriyorum.

Silkroad silkroad silkroad silkroad.. Hala adini duyunca gozumun onune cocuklugum ve oyunun her seyi gelir.. Hayatimin en guzel zamanlariymis da haberim yokmus. Hala arada private server bakarim girerim ama en fazla 2 hafta dayaniyor tum acilan serverlar..

İlkokul: Adventure Quest World.
İlkokul son, ortaokul başları: Transformice.
Ortaokul son, lise başları: Minecraft.
Lise sona kadar: CS:GO.

Benim için kesinlikle DotA 1 ve DotA 2 :) birinci oyunda Eurobattle hesaplarında 4 bin saat vardır. Garena'da vardır bin saat. DotA 2'de bütün hesaplar 5 bin saat.

Mmo tarafında Aion çok oynadım. Üniversite döneminde günde 16 saat :) KO vakasını ben bu oyunda yaşadım.

Geri
Yukarı