Ön ödemeli kart önerisi

Merhabalar, Tosla kart artık Amazon Prime için %60 geri ödeme yapmıyor, bilginize. Kampanya koşullarını değiştirmiş ve şuan sadece BluTV, Netflix & TV+ için yapılan ödemelerin %60'ını gelecek ay iade ediyor.

Benim tavsiyem ise hem Papara hem de Tosla kart almanız olacaktır. Papara Cashback ile anında parayı geri iade ediyor. Tosla ise, atıyorum bu ay kampanyalı bir servis için ödeme yaptın, gelecek ay içerisinde ödemenin %X'ini iade ediyor.

Tosla hiç kullanmadım ama şu an en iyi önerebileceğim kart kesinlikle papara. Eğer black card sipariş edersen (benden kart ücreti almadılar kart bedava geldi) aylık 500tl ye kadar istediğin atm den komisyon kesmeden para yatırıp kullanabiliyorsun. Ayrıca spotify, youtube, netflix gibi dijital ortamlarda cahsback sistemiyle paranızın yarısını iade ediyor (örn: netflixte 10 tl ye kadar iade ediyor) ayrıca sanal ortamlarda kalmayıp eczane den bir şey satın aldığındada 25tl ye kadar %50 si iade geliyor. Bunun dışında aylık kullanım ücretide kesmiyor ve sistemleri çok stabil. Para yüklediğiniz anda size e posta gönderiyorlar. Temassız ödeme gibi detaylara girmeme gerek yok zaten. Uygulamasıda çok güzel ve kullanışlı. Alacaksanız papara almanızı tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı