Ön Ödemeli Kart Önerisi

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhabalar.
Arkadaşlar 5 aydır ininal kart kullanıyorum. Belki görmüşsünüzdür ininal kartlara artık ing atmden para yüklenmiyor, ing atmlerden para attığınızda herhangi bir işlem ücreti kesmediğinden bir rahatlık sağlıyordu ama artık para yüklenmediği için diğer atmlerden atmak zorunda kalıyorum o atmlerde en az 1.20 TL işlem ücreti kesiyor ve alacağım şey için fazla para atmak zorunda kalıyorum. Ayrıca servis ücreti 1 TL den 2 TL olmuş.
Yani artık ininal kart kullanmayı istemiyorum. Sizin şu anda kullandığınız önerdiğiniz bir ön ödemeli kart var mı?
Teşekkürler.

18 yaşından küçüğüm :(
Açıkçası bunlar yerine banka kartlarına daha çok yönelirim. Ailenden biriyle gidip TC kimlik kartıyla çok rahatlıkça banka hesabı ve banka kartı açtırıp kullanabiliyorsun. Fakat bazı banka kartları 18 yaş altı olduğu için internet alışverişlerine kapalı oluyor (İş bankası bunlardan biri). Şu an Garanti kullanmaktayım. 18 yaşından küçüğüm istediğim sitede kullanabiliyorum. Ne aylık kesim ücreti var ne de para yükleyince kesme derdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı