Ön ödemeli kart önerisi

Destroying

Hectopat
Biliyorsunuz ki bir sürü ön ödemeli kart var; İninal, Papara, Paycell, PeP vb.

İninal daha önce kullandım ve çok para kesiyor Papara son zamanda çok gelişti sipariş verdim, bekliyorum. Diğerlerini kullanmadım sizce hangisi daha kullanışlı ve başarılı en iyisi hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu diğer saydığın firmalar Papara ile aynı klasmanda değiller bile. Papara'nın kartı son dönemde çıktı. Kendisi elektronik cüzdan olarak hizmet veriyordu yıllardır. Diğerlerine göre çok daha üst düzey bir firmadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ziraat Bankkart öneririm bende. Öğrenciysen Genç Bankkart. Hertürlü alışveriş para gönderme havale eft yatırım hesabı vs sayamadığım bir çok özelliği var. Hiç bir şekilde ücreti de yok.

Tabii ki de Papara öneririm işlem hızları saniyeliktir dokunduğun an para yatırır dokunduğun an para çekersin. Elektronik mağazalarda ne kadar geçerlidir bilemiyorum internet alışverişi kısmını ancak eski paypal gibi düşünün Papara'yı yalnız son dönemde epey katı komisyon kuralları getirildi okumanızı tavsiye ederim.

Papara'ya para yatırmak kanser edebilir dikkat ediniz. ATM önünde her seferinde IBAN ve hesap no girmekten bir süre sonra sıkılıyorsunuz tavsiyem banka kartı almanızdır. Tüm bankalar 18 yaş altına internet alışverişini açmıyor işbankası gibi. Ziraat de öyle bir problem yok diye biliyorum.

Kartı ATM'ye takarak da yükleme yapılıyor ama komisyon da biraz fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı