Ön ödemeli kartlardan hangisi alınmalı?

Nightwishw

Decapat
+ Sizce hangi kartı tercih etmeliyiz? Ön ödemeli olarak.

+ Papara Black kart ücretsiz bir şekilde geliyor, aidat yok, aylık ücret yok. Peki Papara'nın bu işten kazancı ne oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara Lite ya da Papara Black Card tercih edilmeli kesinlikle. Rakipsiz. Yakında da metal kart çıkaracaklar zaten. Bakacağız artık.
Kargo biraz sıkıntılı ama olsun.

Papara aylık 500₺'yi geçtiğinde para kesiyor.

Al Papara Black Card kafan rahat olsun. Çok düşünmeye de gerek yok. Kendi adın yazıyor ve sana ait oluyor kart bir banka kartı gibi.

Hocam Papara rakipsizdir ama alternatif olarak Tosla da önerebilirim.

Papara olarakmı geçiyor bilmiyorum ama ben 3 sene evvel ByNoGame'den almıştım. İninalım da vardı yanında ama hiç ininalı kullanmazdım yani aşırı güzel ByNoGame kartı ne kesintisi var ne de ekstra sıkıntısı kartın üstündede adın yazıyor bir şekil duruyor. 5TL'ye almıştım ertesi gün gelmişti.

+ Sizce hangi kartı tercih etmeliyiz? Ön ödemeli olarak.

+ Papara Black kart ücretsiz bir şekilde geliyor, aidat yok, aylık ücret yok. Peki Papara'nın bu işten kazancı ne oluyor?

Papara Black Card tavsiye ederim hocam. Başvuru yapıp bekliyorsunuz getiren kuryenin verdiği kağıdı dolduruyorsunuz. Hem temassızı hem de para çekme özelliği var ayrıca limiti yanlış hatırlamıyorsam 10000 TL kadar. İninalden geçince farkı daha da iyi anladım.

Papara Black Card tavsiye ederim hocam. Başvuru yapıp bekliyorsunuz getiren kuryenin verdiği kağıdı dolduruyorsunuz. Hem temassızı hem de para çekme özelliği var ayrıca limiti yanlış hatırlamıyorsam 10000 TL kadar. İninalden geçince farkı daha da iyi anladım.

Verilen kağıtta neler isteniyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı