Çözüldü Ön ödemeli kartta abonelik

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Picsartmagduru

Centipat
İyi akşamlar herkese,
Fotoğraf edit uygulaması olan Picsart'ı 3 günlük ücretsiz abonelik şeklinde aldım fakat 3 gün dolmadan iptal edemedim. Abone olurken Passolig ön ödemeli kart ile abone oldum. Şimdi uygulamada Gold abone gözüküyorum, iptal etmek isteyince de Google Play aboneliklere yönlendiriyor fakat orada herhangi bir aboneliğim gözükmüyor. Eğer ben herhangi bir işlem yapmazsam ne olur? Bilgilendirirseniz cok sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bence para çekemediği için otomatik iptal edilir. Ama tam bir bilgim yok o konuda
Bâzı platformlar da parayı çekemiyorlar. Örneğin; Amazon. Ininal karttan parayı çekemiyor ve bedavaya prime olabiliyorsun. O kartı tam olarak bilmiyorum. Belki sonra para yüklediğin de parayı direk çekebilir ama anlattığım Amazon olayında öyle bir şey söz konusu değildi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı