Ön ve arka kamerayı kapatan kılıf

Heraclain

Decapat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, hem ön hem de arka kamerayı kapatan telefon kılıfı varmış. O kadar soruşturdum sadece arka kamera kapatanları görebildim. Ben bunu nasıl bulurum? Bu arada 7Plus telefonum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şeyi bulamıyorsanız var olduğunu nereden biliyorsunuz anlamadım. Telefonun kamerasını kapatsın amacıyla tasarlanan kılıf olduğunu sanmıyorum çünkü fazla satmaz. Onun yerine siyah bant yapıştırsanız?

Kamerayı kapatmaktan kastınız eğer şeffaf bir koruma sağlamaksa iPhone 7 plus full cover gibi bir arama ile bulabilirsiniz. Örneğin Şu ürün gibi. Ancak arka kamerada kaydırmalı kapak olan modellerden diyorsanız bunların ön kamera için de kapatıcı olanı yok diye biliyorum.

Böyle bir şeyi bulamıyorsanız var olduğunu nereden biliyorsunuz anlamadım. Telefonun kamerasını kapatsın amacıyla tasarlanan kılıf olduğunu sanmıyorum çünkü fazla satmaz. Onun yerine siyah bant yapıştırsanız?
Öyle bir şey var ki soruyorum. İnsanların sosyal medyada her şeylerini izinsiz kullandıkları için ister istemez tedirgin oluyorlar. Dolayısıyla neden böyle bir şeyin tutmayacağını düşündün ki kardeşim. Twitch yayıncısında görmüştüm.
Kamerayı kapatmaktan kastınız eğer şeffaf bir koruma sağlamaksa iPhone 7 plus full cover gibi bir arama ile bulabilirsiniz. Örneğin Şu ürün gibi. Ancak arka kamerada kaydırmalı kapak olan modellerden diyorsanız bunların ön kamera için de kapatıcı olanı yok diye biliyorum.
Bahsettiğim şey olmasa da ilginiz için teşekkür ederim.

Rica ederim. Biraz daha araştırma yapınca çeşitli modellerini gördüm ancak Türkiye'de sanırım yok. Front camera case, iPhone spy case gibi terimlerle yurtdışında bulunuyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı