Ön yargılarınızı kırın

İlk paragraftaki BTS yazısından sonrasını atlaya atlaya okudum. Maalesef konu BTS olunca ve BTS hakkında bu kadar uzun bir yazı görünce ciddiye alamıyorum... :)

Altı üstü bir müzik grubu. Sevenleri ve sevmeyenleri olabilir. Çok normal bir şey. Bu kadar abartmaya gerek yok. İsteyen istediğini dinlesin. İsteyen istediğini sevsin. Çok kasmayın.

Benim gözümde Khontkar'dan farkı yok. İkisinin de kitlesi belli.

Herkes istediğini dinleyebilir. Sırf ben sevmiyorum diye de gruba veya dinleyicilerine bir şey deme hakkım yok. Ben de bu grubu çok seviyorum::
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gören "Bunu da dinlemezsin." diyor ama benim hayatım :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Grubun hitap ettiği kitleye bakalım çoğunluğu kız 13-18 arası teenage. Beatles değil ki; 60 yıl sonra bile her yaş grubunun dinlediği milyonlarca albüm satmaya devam etsin. Bu alanda başarılılar sana katılıyorum. Fazlası değil.
Dediğinin aynısını bir üstte söylemiştim. Eşsiz parçaları olmadığı için kısa bir sürede silinecekler müzik sektöründen. Yıllar boyu akılda kalacaklar listesinde değiller.

İlk paragraftaki BTS yazısından sonrasını atlaya atlaya okudum. Maalesef konu BTS olunca ve BTS hakkında bu kadar uzun bir yazı görünce ciddiye alamıyorum... :)

Altı üstü bir müzik grubu. Sevenleri ve sevmeyenleri olabilir. Çok normal bir şey. Bu kadar abartmaya gerek yok. İsteyen istediğini dinlesin. İsteyen istediğini sevsin. Çok kasmayın.

Benim gözümde Khontkar'dan farkı yok. İkisinin de kitlesi belli.
Ben de hakaret emenin ya da sürekli aşağılamanın mantıksız olduğunu anlatmıştım. Zevkler ve renkler farklıdır sonuçta. Herkesin anlayışı bir değil ama şahsen yeniliklere açık bir insanım. Benim o anlık ihtiyacımı görüyorsa dinlememek için herhangi bir nedenim yoktur. Haklısın, uzun bir yazı olmuş. Benim hoşuma gitmeyen de kitleye göre ön yargı. Bunun dışında kahkaha ifadesi atmanız etik bir davranış değil açıkçası.

Ben de hakaret emenin ya da sürekli aşağılamanın mantıksız olduğunu anlatmıştım. Haklısın, uzun bir yazı olmuş. Benim hoşuma gitmeyen de kitleye göre ön yargı. Bunun dışında kahkaha ifadesi atmanız etik bir davranış değil açıkçası.
Ne yapayım hocam, komik geldi. Hem insanların sizin müzik zevkinize karışmasına laf ediyorsun. Hem de benim gülmeme karışıyorsun. Gülmeyeli mi?

Merhaba. Beni tanıdığınızı düşünmüyorum. Bu konumda ülkemizde ya çok sevilen ya da ölümüne nefret edilen BTS için tarafsız bir biçimde değerlendirme yapacağım.
Konu BTS ya BTS. Neden bu kadar ciddiyet? Elbet gülerim.

BTS fanlarını en gülünç duruma düşüren ve daha da dalga geçilmesini sağlayan kitle maalesef bu. Sanki kuantum fiziği konuşuyoruz.

Eğer herkesin istediği şeyi dinleme hakkı varsa benim de dinledikleri şeye istediğim yorumu yapabilme hakkım olmalı.Bence genel olarak rap,pop,kpop beş para etmez müzik türleridir.
Dinleyicileri zevkleri yüzünden aşağılayamam ama bir grubun veya kişinin yaptığı eser hakkında istediğim gibi fikrimi belirtebilirim bu küfürlü veya aşağılama da içerebilir.

Ne yapayım hocam, komik geldi. Hem insanların sizin müzik zevkinize karışmasına laf ediyorsun. Hem de benim gülmeme karışıyorsun. Gülmeyelim mi?
Müzik zevkime pek hitap etmiyor benim de. Bunu belirtmiştim. Sadece fan gruplarına göre yeri geldi alay ettim, yeri geldi aşağıladım. Fakat bunun yanlış olduğu ile ilgili bir konu açtım. Eğer yazıyı okusaydınız konunun müzik zevkine karışılması olmadığını anlamış olurdunuz.
Konu BTS ya BTS. Neden bu kadar ciddiyet? Elbet gülerim.

BTS fanlarını en gülünç duruma düşüren ve daha da dalga geçilmesini sağlayan kitle maalesef bu. Sanki kuantum fiziği konuşuyoruz.
Sıkıntı şurada ki: pek komik bir yazı yazmadım sadece son zamanlarda oldukça popüler olan bir grubun değerlendirmesini yaptım. Kahkaha ifadesini alay etme amaçlı gördüm. Çünkü yazım mizah unsuru barındırmıyordu. Kusura bakmayın, fazla alıngan olabilirim.

Müzik zevkime pek hitap etmiyor benim de. Bunu belirtmiştim. Sadece fan gruplarına göre yeri geldi alay ettim, yeri geldi aşağıladım. Fakat bunun yanlış olduğu ile ilgili bir konu açtım. Eğer yazıyı okusaydınız konunun müzik zevkine karışılması olmadığını anlamış olurdunuz.
Hocam hitap etmiyor diyorsun ama yazdığın yazının tamamı K-Pop unsuru barındırıyor. Yazının tamamını okudum bu arada. :D

Sıkıntı şurada ki: pek komik bir yazı yazmadım sadece son zamanlarda oldukça popüler olan bir grubun değerlendirmesini yaptım. Kahkaha ifadesini alay etme amaçlı gördüm. Çünkü yazım mizah unsuru barındırmıyordu. Kusura bakmayın, fazla alıngan olabilirim.
Evet, bir tık alıngan olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı