Önce Facebook hesabım sonra WhatsApp hesabım kapandı

Arkadaşlar arkadaşın dediklerinde şeffaflık yok. WhatsApp ban sebeplerini araştırdım. Topluluk kuralları ihlali bir kişiyi WhatsApp üzerinden rahatsız ederse eğer o kişiden de sürekli şikayet ederse eğer ban yiyebiliyorsunuz. WhatsApp kullanırken 3. parti uygulamalar (stalklamak için olanlar) kullanmak ban sebebi. Kısacası WhatsApp'a göre arkadaş bir sosyopat olarak tescillenmiş durumda.

Keşke birini rahatsız etseydim de haklı yere ban yeseydim en azından zoruma gitmezdi.

Öncelikle çok ilginç ama 15 gün önce Facebook hesabım ihlal vs dediler kapattılar bugün de WhatsApp'tan erişimime engel geldi. Hayır Facebook'a bile anlam verememişken WhatsApp nasıl oldu da kapandı anlamıyorum ihlal yedirecek ne yapmış olabilirim? Bu arada Facebook ekibi hala dönüş yapacak o kadar kimlik gönderdim dönüş yok 15 gün sonra tamamıyla kapanacak ve umudu kestim. Wp olayı için ise hiç anlam veremiyorum.

Telefon numaranı bilen bir kişi WhatsApp'ını rahatlıkla kapatabilir destek bölümüne ulaş sıkıntı çıkarmadan hesabını açacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı