Önce hangi Star Wars oyunundan başlanmalı?

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Xbox Game Pass aldım ve ne oynayacağımı seçemedim. Sonra Star Wars da karar kıldım. Ama daha önce ne filmlerini izledim ne de oynadım. Sizce Game Pass'deki hangi Star Wars oyunundan başlanmalı mı?

Ayrıca Game Pass üzerinden önerebileceğiniz başka oyunlar varsa onları da söyleyebilirsiniz.

Merhaba. Bugün Xbox Game Pass aldım ve ne oynayacağımı seçemedim. Sonra Star Wars da karar kıldım. Ama daha önce ne filmlerini izledim ne de oynadım. Sizce Game Pass'deki hangi Star Wars oyunundan başlanmalı mı?

Ayrıca Game Pass üzerinden önerebileceğiniz başka oyunlar varsa onları da söyleyebilirsiniz.
Hiç yoktan Clone Wars izlemeni öneririm. Sonrasında oyunlara başlayabilirsin, Star Wars: The Force Unleashed serisi dışında sırası yok oyunların bildiğim kadarıyla.

Git izle dostum. Oyunlardan ne anlamayı düşünüyorsun evreni bilmeden?

Game Pass'teki SW oyunlarının pek bir oynama sırası yok bu arada, onu da söylemiş olayım. Hoşuna gidenden başlayabilirsin.

Evrendeki olayları falan biliyorum. Karakterler hakkında bilgim yok.

Önce filmleri izlesen daha iyi olur. Game Pass2'te Wolfenstein, Marvel Avengers, FH4, Fallout serisi, Skyrim serisi, yakuza serisini oynayabilirsin.

Teşekkür ederim dostum.
Önce filmleri izlesen daha iyi olur. Game pass2te Wolfenstein, Marvel Avengers, FH4, Fallout serisi, Skyrim serisi, Yakuza serisini oynayabilirsin.
FH4 ten kastınız Forza Horizon 4 ise kendi Steam hesabımda var.

Evrendeki olayları falan biliyorum. Karakterler hakkında bilgim yok.
Olayları biliyorsan karakterleri de bilmen gerekir. Filmleri izlemeden evren hakkında tam bir fikrin oluşmaz. Filmleri oyunların öncesinde izlemelisin. Yine de olayları bildiğine eminsen oyunların geçtiği dönemlerden de bahsedeceğim.

Game Pass'te oynamaya değer olarak Battlefront 2 ve JFO var. Olayları bildiğini söylemiştin, JFO Order 66'den birkaç yıl sonra yaklaşık 15-14 BBY arasında, Battlefront 2 de Endor savaşının gerçekleştiği dönemde başlıyor, Jakku Savaşı'nda bitiyor. 30 yıl sonrasını anlatan ek bir hikaye daha var. Olayları biliyorsan bunlar oyunlar hakkında az çok fikir sahibi olmanı sağlar.

Ben Star Wars oyunu olarak sadece SW: Jedi Fallen Order oynadım. Tatmin edici bir oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı