Önceden açılan oyunlar şimdi açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Birgaripinsan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, geçen ay counter ve Zula yüklemiştim. Oynadım HDD de yer kalmadı diye sildim bugün ikisini de aynı şekilde yukledim ama açılmıyorlar. CS1.6 da açılışta resim geliyor ama hemen yeşil çerçeveli siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor. Zula da ise bellek read olamadı sonra exe çalışmayı durdurdu hatası veriyor nasıl çözebilirim bunları.

Bir virus veya bir program çalışıyor olabilir bir internet sitesine girdiysen güvensiz oradan bile girebilir mesela resimlere trojan yüklenebiliyor siteye girdiğinde zaten sitedeki her şeyi önbelleğe alıyor bilgisayar bir tarat antivirusle bilgisayarını antivirüs yüklenirken hata verirse bilki virüs var bende de bir hata olmustu bilgisayarda 0x0c0000005 ne derlerse yaptım olmadı en son bir tane sality temizleme aracı buldum onla 6 saat boyunca tarattım ve 80 civari sality çıktı ayrıca formatla da duzelmiyordu bu virüs bilgisayarda yavaşlama vardı dediğim gibi tarat istersen ben sana program ismini soylerim ama önce bir antivirüs yüklemeyi dene.

Eğer yukleyemiyecek kadar bir durumda ise bir arkadaşına bir flash bellek bul bir yerden arkadaşından yuklersin.

Yine olmazsa ne diyeyim artik :D

Yapacak bir şey yok ben bildiğim kadarı ile yazdım olmazsa bir bilgisayarciya götür.

Bunu neden yazdigima gelirsek :D genelde oyunlarda bu hatayi veriyordu.

Bunu neden yazdigima gelirsek :D genelde oyunlarda bu hatayi veriyordu.

Dostum yüklemeden yana sorun yok daha demin awast yükledim virüs taraması yaptım virüs çıkmadı senin program ismini verirsen onunla deneyeyim.

Dostum yüklemeden yana sorun yok daha demin awast yükledim virüs taraması yaptım virüs çıkmadı senin program ismini verirsen onunla deneyeyim.

O zaman yoktur benim dediğim araç sality virüsleri için yazılmış araç sality virüsü olsa hiçbir şekilde antivirüs kurulmaz neyse dostum bende çözemedim cozersen yazarsın bende merak ettim.

Ama denerim dersen Kaspersky'nin sality Killer aracı var onla tarayabilirsin.

5-6 saat sürüyor bir tarama.

Merhaba bilgisayarımda daha önce goose goose duck oyununu oynyordum ama bir gün oyunu açık bırakıp dışarı gittim. Döndüğümde oyun bozulmuştu. Oyunu silip yeniden kurdum ama bu kez de açıldığı halde ekranıma düşmüyor. Sadece kapatma tuşu ve alta al tuşu çıkıyor. Başka uygulamalardan yüklemeyi de denedim ama olmadı.

Geri
Yukarı