Önceden açılan oyunlar şimdi açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Birgaripinsan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, geçen ay counter ve Zula yüklemiştim. Oynadım HDD de yer kalmadı diye sildim bugün ikisini de aynı şekilde yukledim ama açılmıyorlar. CS1.6 da açılışta resim geliyor ama hemen yeşil çerçeveli siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor. Zula da ise bellek read olamadı sonra exe çalışmayı durdurdu hatası veriyor nasıl çözebilirim bunları.

Sistem geri yükleme yapılabilir ondan sonra program yuklediysen onlarla çakışıyor olabilir regedit dosyaları ile oynadiysan olabilir ekran karti veya RAM'de sıkıntı olabilir varda var sana önerim ilk sistem geri yükleme yap olmazsa sistemde sorunu ara bellek de hata olabilir ama genelde mavi ekran verir o durumlarda hardisk de de sıkıntı olabilir dedigim gibi sistem geri yükleme yap olmazsa sorunu bilgisayar bileşenlerinde ara.

İyi forumlar.

Eğer görev yöneticisinde o uygulama çalışıyorsa onun görevini sonlandırıp açmayı dene (görev yöneticisini açmak için sol alttaki win tuşuna sağ tıkla orada görev yöneticisi diye yazar)

Arkadaşlar sistem geri yükleme sadece 3_4 gün öncesine çıkıyor sistem 3 GB RAM 1 GB ekran kartı 80 GB HDD sistemde 30 GB boşluk var anlamadım gitti.

Galiba senin bilgisayarın kafayı yemiş:) format atmayı biliyorsan format at yoksa duzelecek gibi degil bilmiyorsan bilgisayarcı ya gotur hem bakar format gerekirse atar.

Neden kafayı yemiş :)

Bir virus veya bir program çalışıyor olabilir bir internet sitesine girdiysen güvensiz oradan bile girebilir mesela resimlere trojan yüklenebiliyor siteye girdiğinde zaten sitedeki her şeyi önbelleğe alıyor bilgisayar bir tarat antivirusle bilgisayarını antivirüs yüklenirken hata verirse bilki virüs var bende de bir hata olmustu bilgisayarda 0x0c0000005 ne derlerse yaptım olmadı en son bir tane sality temizleme aracı buldum onla 6 saat boyunca tarattım ve 80 civari sality çıktı ayrıca formatla da duzelmiyordu bu virüs bilgisayarda yavaşlama vardı dediğim gibi tarat istersen ben sana Program İsmini Soylerim ama Önce bir antivirüs yüklemeyi dene.

Eğer yukleyemiyecek kadar bir durumda ise bir arkadaşına bir flash bellek bul bir yerden arkadaşından yuklersin.

Yine olmazsa ne diyeyim artik :D

yapacak bir şey yok ben bildiğim kadarı ile yazdım olmazsa bir bilgisayarciya götür.
Bir virus veya bir program çalışıyor olabilir bir internet sitesine girdiysen güvensiz oradan bile girebilir mesela resimlere trojan yüklenebiliyor siteye girdiğinde zaten sitedeki her şeyi önbelleğe alıyor bilgisayar bir tarat antivirusle bilgisayarını antivirüs yüklenirken hata verirse bilki virüs var bende de bir hata olmustu bilgisayarda 0x0c0000005 ne derlerse yaptım olmadı en son bir tane sality temizleme aracı buldum onla 6 saat boyunca tarattım ve 80 civari sality çıktı ayrıca formatla da duzelmiyordu bu virüs bilgisayarda yavaşlama vardı dediğim gibi tarat istersen ben sana program ismini soylerim ama önce bir antivirüs yüklemeyi dene.

Eğer yukleyemiyecek kadar bir durumda ise bir arkadaşına bir flash bellek bul bir yerden arkadaşından yuklersin.

Yapacak bir şey yok ben bildiğim kadarı ile yazdım olmazsa bir bilgisayarciya götür.

Bunu neden yazdigima gelirsek :D genelde oyunlarda bu hatayi veriyordu.
Bir virus veya bir program çalışıyor olabilir bir internet sitesine girdiysen güvensiz oradan bile girebilir mesela resimlere trojan yüklenebiliyor siteye girdiğinde zaten sitedeki her şeyi önbelleğe alıyor bilgisayar bir tarat antivirusle bilgisayarını antivirüs yüklenirken hata verirse bilki virüs var bende de bir hata olmustu bilgisayarda 0x0c0000005 ne derlerse yaptım olmadı en son bir tane sality temizleme aracı buldum onla 6 saat boyunca tarattım ve 80 civari sality çıktı ayrıca formatla da duzelmiyordu bu virüs bilgisayarda yavaşlama vardı dediğim gibi tarat istersen ben sana program ismini soylerim ama önce bir antivirüs yüklemeyi dene.

Yapacak bir şey yok ben bildiğim kadarı ile yazdım olmazsa bir bilgisayarciya götür.

Bunu neden yazdigima gelirsek :D genelde oyunlarda bu hatayi veriyordu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı