Önceden kasmayan oyunlar kasıyor

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Merhabalar. Benim bu aralar ekran kartımda bir sıkıntı var. Önceden kasmayan oyunlar şimdi öyle bir kasıyor ki. Önceden bununla ilgili bir konu açtım ama hiçbir sonuca ulaşamadım. Başka bir foruma sordum dediler ki "DDU ile sürücüyü silip tekrar yükle." diye. Yaptım ama olmadı. 2-3 defa silip yükledim ama bunun üzerine sadece Witcher 3'ü kasmadan oynadım. Bugün ise NVIDIA Denetim Masası'ndan "PhysX yapılandırması"nda işlemciyi GTX 1650 olarak seçtim. Bu sefer Ori and the Will of the Wisps'i kasmadan oynadım. Enteresan. Ama bu sefer az kasan Doom Eternal'da silah ateşleyince öyle bir kasıyor ki. Lütfen sorunuma bir çözüm bulun. Boş geçmeyin, bir çözüm verin. Eğer çözüm olmazsa bilgisayarı tamire götüreceğim format vs. olursa yapacak bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de benzer sorun olmuştu çaresini eski driver sürümlerini deneyerek buldum.
Allah allah. Ben bir bakarım. Şu an telefondayım
Az önce test yaptım.Testin sonuçları şu şekilde:
Ekran görüntüsü 2021-04-14 220325.png

Bilgisayarın uygulamasından baktığımda en son şu bilgilere ulaştım: CPU: 55 GPU: 49
Bende de benzer sorun olmuştu çaresini eski driver sürümlerini deneyerek buldum.
Günaydın. Ben dün gece önceki bir driver dosyasını indirip yatmıştım. Bugün ben bir oyun açıp deneyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı