Steam Önceden VAC yiyen telefon numarası yeni hesapta kullanılırsa yine VAC ban yenir mi?

EleCTus457

Femtopat
Daha fazla  
Hocam benim VAC ban yediğim bir hesabım var. Bu hesaptaki telefon numarasını yeni bir hesapta kullansam VAC ban yer miyim? Evet bir arkadaş var bununla ilgili de uzun da bir makalesi var ama orada takıldığım bir şey var. "eskiden VAC yasaklaması alan bir hesaptaki telefon numarasını yeni bir hesapta kullanırsanız şüpheli bir davranış sergilenmediği sürece hemen ban yemeyeceksinizdir" gibi bir cümleydi. Benim takıldığım yer italik yaxdığım yer yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
VAC bana neden olan şey ne?

Asla hile kullanmadım bu arada. Klasik hile yalanı gibi geliyor kulağa evet. CS de pren yoksa pre bulmak için bir sayfa vardır o sayfadan pre buldum kendime herifle bayağı bayağı oynadık yani şöyle anlatayım Silver 5 tim nova 4'e kadar çıkmıştım 2 haftada sonra 1 ay oyuna girmedim çünkü prem de girmiyordu sonra CS'yi de açmadım bilgisayarı açtığım anda Steam açılıp VAC yasaklaması aldın dedi sonra 1 hafta Steam'e giremedim üzüntüden bir baktım arkadaşlarda haksız ban diye bir arkadaşım var yasaklanma tarihlerimiz aynı sonra adamla konuştum itiraf etti hile olduğunu CS o adam benim arkadaşım beni kastırıyor olarak algılamış ve VAC yemişim.

Kısaca hileci biriyle oynayıp level kasmışsınız. Buna da VAC vermişler.
Yani evet aynen öyle

Boşu boşuna yeni konu açmayayım buradan soracağım.
Malum yeni hesap açarsam 1 yıl beklemem lazım trade marketin açılması için ve ben de bunu kullanıp para katlıyordum CS2 de bu yaz geldiğine göre 1 yıl bekleyemem. Sizce hesap satın almak mantıklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı