Önerdiğiniz Video Çekme ve Birleştirme Programı Nelerdir ?

• Konuyu başlatan PCManyaQı
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B
P

PCManyaQı

Ziyaretçi
Arkadaşlar video çekicem kısa kısa bir sürü ve birleştiricem bunun için program lazım ve en az 720p oynatmaları lazım. Ve bir birleştirme programı ben videoları çekiyorum fakat oyundaki gibi kaliteli çıkmıyor. Üstelik videoları birleştirdiğimde görüntü dahada bozuluyor. Bir çok ayarda çektim ama olmadı bildiğiniz bir program var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya dandik yazılım kullanıyorsun ya da kullanmayı bilmiyorsun. Videoların kalitesiz çıkmalarının nedeni bu. Video çekme programı tavsiyem ise ShadowPlay ya da Action olur. Birleştirmek için de Premiere Pro çok iyi bir alternatif.
Kardes bende C# ile ilgili videolu dersler cekecegim. Mikrofon almadan da iyi bir sonuc elde edebilir miyim? Veya onerdigin bir mikrofon var mi? Birde "kilciksiz" yani ekran kartina ram ayrilmadan 4 gb 1333 mhz ddr3 notebook rami ile bu dediklerini yapabilir miyim takilma olmadan?

Ya dandik yazılım kullanıyorsun ya da kullanmayı bilmiyorsun. Videoların kalitesiz çıkmalarının nedeni bu. Video çekme programı tavsiyem ise ShadowPlay ya da Action olur. Birleştirmek için de Premiere Pro çok iyi bir alternatif.
Doğru diyorsun dandik program kullanıyor olabilirim Bandicam kullanıyordum birleştirmek için ise Freemake Video Converter en yüksek ayarları seçmeme rağmen pekte kaliteli olmuyordu. Dediklerini denicem teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı