Önerebileceğiniz Tır Oyunu ?

18 Wheels of Steel, yani 18 Çelik Tekerlek, piyasadaki en çok kabul gören ve en popüler tır oyunudur. Serinin en son oyunu 18 Wheels Of Steel: Extreme Trucker 2'dir.

Oyunun Demo'sunu buradan indirebilirsin. Oyunda 35 farklı tır ve 70 farklı yük seçeneği mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Trucks & Trailers var grafikler ve oynanış çok çok gerçekçi fakat uzun yol yok. Sadece tırı park etmeye veya olduğuğu yerden çıkarmaya felan çalışıyorsun. Oyunlarda tır oyunu olarak pek oyun yok. Aslında iyi bir tane çıkarsalar bayağı tutar.

Ben indirmiştim o bana baktı ben ona :) Bu iş çok zor birde bunun alt düzey kulanıcılar için olanını çıkartmalılar. Mesela sims gibi yolu, binayı, dolabı vb. basitce koyacaksın. :) Bunun gibi garrys mod var ama onuda açamadım.

Konuya 6 Aydır cevap verilmemiş ama ben de bi tavsiyede bulunayım. Eğer biraz bekleyeyim dersen Euro Truck Simulator 2 çıkıyor. Ekimin 15'inde çıkış tarihi. Yok bekleyemem dersen ben de
18 Wheels of Steel Haulin'i tavsiye ederim. Fakat fren sistemi kötü.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı