[Öneri] Aylık veya Haftalık [EFSANE] Oyun Toplanması

Katılıyor Musunuz?

• Evet, Oynayalım.

Oy: 3 75,0%
  • Hayır, Oynamayalım.

Oy: 1 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4
  • Anket kapandı .

Atem Kaner

Kilopat
Makaleler
3
Beyler ve Bayanlar.

Bu @Raşit Gönenç'in oyun için toplanma konusundan daha farklı bir konu.

Bu konu genelde oyun türü olarak RTS olmak üzere EFSANE oyun türlerini oynayacağız.

Middle Earth 2

Age Of Mythology

Age Of Empires III

Vb.

Maalesef Microsoft ve EA'nın bazı yaptığı saçma işleri bu oyunların multiplayer bölümünün kapanmasına sebep oldu.

Tekrar bu oyunları beraber online oynamak çok iyi olur. Bunun için Tunngle kullanabiliriz.

Ne dersiniz?

Alternatif oyun oynama platformları: Voobly.com, tunngle.net

Age Of Mythology Complete Edition:http://kickass.to/age-of-mythology-complete-collection-windows-7-compatible-t4874760.html [ Güvenilir, Norton virüs bulmadı.]

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu oyunları Orijinal almak isterim ama satılmıyor. O yüzden bir yerlerden indirmek zorunda kalacağız. Bunun için çöp forumlardan fulloyun.com gibi yerlerden indireceğiz.

Rts tipi oyunlar diyorlar. Counter strike fps oyunudur. Eğer yapmak istiyorsanız. Raişt gönenç ile görüşün yada Technopat Multiplayer ekibine katılın

Ben bu oyunları Orijinal almak isterim ama satılmıyor. O yüzden bir yerlerden indirmek zorunda kalacağız. Bunun için çöp forumlardan fulloyun.com gibi yerlerden indireceğiz.

Age of Empires III satılıyor ama diğerleri hakkında fikrim yok.
Korsanını yüklesek pcye zarar verir mi ki ? Siz neerden indirecekseniz bana da linkini verin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı