[Öneri] GIF'in Geri Gelmesi için Öneriler

Sizce GIF geri gelmeli mi?

• Oy verenlerin toplamı
    276
Herkesten kaldırılmasını istemek sence de biraz bencillik olmuyor mu? 🤔
Kesinlikle katılıyorum, sonuçta zamanında girenler koyabildi. Koyduk diye suçumuz mu var ki kaldırılsın? Koyan koydu, koyamayan koyamadı. Eğer daha iyi bir sunucuya geçilirse zaten açılacak, kapatılma sebebi de belli ve cidden sorun yaşatıyordu.

Kesinlikle katılıyorum, sonuçta zamanında girenler koyabildi. Koyduk diye suçumuz mu var ki kaldırılsın? Koyan koydu, koyamayan koyamadı. Eğer daha iyi bir sunucuya geçilirse zaten açılacak, kapatılma sebebi de belli ve cidden sorun yaşatıyordu.
Keşke planlı olsaydı. O an aktif olanların faydalanması da bir diğer haksızlık. Yılın 365 günü Sosyal'de takılmama rağmen sadece o 10 saat aralığında burada olmadığım için "şansına küs" kısmı da bir o kadar yanlış geliyor.

Yine de kullananlara bir şey diyecek değilim.

Herkesten kaldırılmasını istemek sence de biraz bencillik olmuyor mu? 🤔
Direkt herkesten kaldırılmalı demiyorum, getirilmesi gerektiğini savunuyorum. Ama kalkıpta sunucuda yavaşlık oluyor diyorlarsa ya da
"şansına küs"
Deniyorsa kimse kusura bakmasın herkesten kaldırılmalı o zaman. GIF'i olanların tuzu kuruyken sırf 10 saatlik arada değişim yapamadılar diye olmayanların ortada kalması yanlıştır.

GIF'i olanların tuzu kuruyken sırf 10 saatlik arada değişim yapamadılar diye olmayanların ortada kalması yanlıştır.
Faturayı üyelere kesmen bence yanlış. Sanırım bu konuda orta yolu bulamayacağız.

Faturayı üyelere kesmen bence yanlış. Sanırım bu konuda orta yolu bulamayacağız.
Bence bir sakinleşin hocam çünkü mantıklı konuşmuyorsunuz.
Ya tam anlatamıyorum, ya da bilemiyorum. Son kez derdimi anlatacağım:
Şu an aynen böyle devam etmesi bana yanlış geliyor...
Çözümüm ise;
• Ya herkese GIF kullanım hakkı verilsin (ki bu benimde düşündüğüm/istediğim yöntem.)
• Belli bir sınıra (rütbe/mesaj her ne olursa) ulaşınca GIF hakkı verilsin.
Ya da eğer hiçbiri olmuyorsa;
• Herkesten GIFler kaldırılsın ve konu kapansın.
Faturayı üyelere kesmen bence yanlış.
Üyelere fatura kestiğim yok, yönetim habersizce 10 saat içinde "ekleyeyim, kaldıralım" yapıp birçok kişinin hakkını yiyor.
Ya yediğin hakkı verirsin (Herkese kullanım hakkı)
Ya da sıfırlama yaparsın (istemesemde herkesten kaldırma)

Ayrıca hadi diyelim GIFler kaldırılırsa kullananlara haksızlık olur; onlar GIF kullanırlarken, GIF kullanamayanlara haksızlık olmuyor muydu?

Yeni konular

Geri
Yukarı