[Öneri] LG-27-27GN800-B

Alınmaz. 10bit(8bit + FRC) olmasına rağmen düşük statik kontrast'a sahip, dinamik kontrast değeri verilmemiş.
Işık sızması mevcut, HDR10 gamı %70 :D. Bu demek oluyor ki çamur gibi bir görüntü oluyor.
Ek olarak 10bit monitör %88 ARGB değerine sahip olmamalı.

Öneriniz nedir?
Bir çok değişken var. Mesela;
-Kullanim amacı.
-Oda koşulları(ekrana ışık yansıması gibi, buna benzer durumlarda anti-glare panel kullanılması gerekir)
-Bütçe
-Curved olup olmaması

Bir çok değişken var. Mesela;
-Kullanim amacı.
-Oda koşulları(ekrana ışık yansıması gibi, buna benzer durumlarda anti-glare panel kullanılması gerekir)
-Bütçe
-Curved olup olmaması
Curved aşırı fark etmiyor, LG GN800 önerilen yerde 5000 liralık öneri beklemiyorum, buna yakın olarak sordum. Kullanım amacı oyun, ışık yansıması parlaklık yeterliyse (3500 lira verdiğim monitörde parlaklık az olmasın) çok sıkıntı olmuyor.

Curved aşırı fark etmiyor, LG GN800 önerilen yerde 5000 liralık öneri beklemiyorum, buna yakın olarak sordum. Kullanım amacı oyun, ışık yansıması parlaklık yeterliyse (3500 lira verdiğim monitörde parlaklık az olmasın) çok sıkıntı olmuyor.
Sanırım 'black uniformaty' kaçınılmaz. Bir türlü doğru düzgün siyah verebilen monitör bulamadım.
@aragornxx neden kahkaha attınız acaba?

Son düzenleme:
Sanırım 'Black uniformaty' kaçınılmaz. Bir türlü doğru düzgün siyah verebilen monitör bulamadım.

Kotu monitorler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kotu monitorler.
Çoğu yerde GN-800B ile GN-850B'nin aynı olduğu söyleniyor.
Teknik olarak baktığımız zaman;
Black uniformaty bu monitörde kötü.

Çoğu yerde GN-800B ile GN-850B'nin aynı olduğu söyleniyor.
Teknik olarak baktığımız zaman;
Black uniformaty bu monitörde kötü.
ben aldığıma gayet memnunum ayrıca tasarımcıyım gayet iyi oyunlar icinde gayet memnun kaldım

Sanırım 'black uniformaty' kaçınılmaz. Bir türlü doğru düzgün siyah verebilen monitör bulamadım.

Alınmaz yazıp önerdigin monitörlerin hepsinin çöp olması 🤣 🤣 🤣

Geri
Yukarı