[Öneri] Mesaj engeli cezası düzenlemesi

Gelmeli mi?

• Oy verenlerin toplamı
    15

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Ceza sisteminin güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum. Yardım almak için konu açan bazı arkadaşlar ceza yediğinden ve bazıları 24 saat yediği için yazılan yazılara hiçbir şekilde cevap veremiyor. Bunun yerine gene mesaj cezası verilsin ama 24 saat öncesine kadar açtığı konulara mesaj yazabilsin. Önerim budur. Yardım almak için konu açan ve cezalı olduğu için mesaj yazamayan bir sürü arkadaş gördüm.

Aynı konu geçen de açıldı, o zaman kaldıralım kuralları devam edelim. Foruma ilk kayıt olanların %99'u dikkat etmiyor. 24 saat ceza yiyen yok. Yeni gelip birilerine sövmediyse o cezaları alamaz. O konuya yazabildiği sürece, birçoğu da açıp bu kurallar neymiş demeyecek, işini çözecek ve gidecek.

O zaman dünya kadar konu birikecek bunları tek tek nasıl düzelteceksin? Çalışan aktif sayısını 5 kata falan çıkarman lazım. Şu an bile bazı şeylere yetişilemiyor.

Belki aynı konu içinde 1 mesaj hakkı tanılabilir.

Aynı konu geçen de açıldı, o zaman kaldıralım kuralları devam edelim. Foruma ilk kayıt olanların %99'u dikkat etmiyor. 24 saat ceza yiyen yok. Yeni gelip birilerine sövmediyse o cezaları alamaz. O konuya yazabildiği sürece, birçoğu da açıp bu kurallar neymiş demeyecek, işini çözecek ve gidecek.

O zaman dünya kadar konu birikecek bunları tek tek nasıl düzelteceksin? Çalışan aktif sayısını 5 kata falan çıkarman lazım. Şu an bile bazı şeylere yetişilemiyor.

Belki aynı konu içinde 1 mesaj hakkı tanılabilir.

ya da bence sadece mesajı düzenleyebilelim zaten o şekilde cevap verilebiliyor sonuçta.

Tamam da bunu kurallara uygun davranmayan kişinin düşünmesi gerekmez mi? Uysaymış.

Geri
Yukarı