[Öneri] Mizahi Haberleri Engelleme Sistemi

Bıktık. Yönetim de zaten kafasına eseni yapıyor, üyeleri takan olmadığı için.

Bağlaç olan de ayrı yazılır hassasiyetinizi bu tip şikayetlerde veya rahatsızlıklarda da gösterseniz çok iyi olacak. Ama sosyal burası tabii. Tıklama, üye sayısı, mesaj sayısı gibi şeyler de gelir kazandırdığı için buradaki 8 - 10 kişinin şikayetini değerlendirmeye bile almazlar. Sonuçta kimse size para kazanmayın vs demiyor, görmek istemediğimiz, ilgilenmediğimiz bölümleri engelleme sistemi gelsin deniliyor.

Onu da ciddiye almayı bırak, duymayacaklar bile.
İsteyen herkes, kurallara uymak suretiyle istediği konuyu açabilir. Siz o konuları sevmiyor olabilirsiniz, size saçma geliyor olabilir. Yapabileceğimiz bir şey yok, herkes her şeyi sevemez çünkü.

Kategori engelleme sistemi hakkında yönetime bilgilendirme yapacağım ama şahsi fikrim, platforma aykırı bir sistem olacağı.

Boy uzama, sevgili konuları, "sözde" komik yalan haber ajans konuları ve en önemlisi sağlık konuları açılması tamamiyle yasaklanmalı. Açanları engellememe rağmen gün geçtikçe türüyor bu tarz konular.

İsteyen herkes, kurallara uymak suretiyle istediği konuyu açabilir. Siz o konuları sevmiyor olabilirsiniz, size saçma geliyor olabilir. Yapabileceğimiz bir şey yok, herkes her şeyi sevemez çünkü.

Kategori engelleme sistemi hakkında yönetime bilgilendirme yapacağım ama şahsi fikrim, platforma aykırı bir sistem olacağı.
Dediğiniz doğru, herkes istediği konuyu açabilir. Ancak rahatsız edici bir seviyeye gelmesinden şikayetçiyiz ve yasaklanması yerine kategori filtreleme sisteminin gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ben mantıklı olacağını düşünüyorum. Her gün boy ve sevgili konuları görmek baydı cidden.
Bu durum forumun kalitesini de düşürüyor ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı