[Öneri] Öznel Konular İçin Ayrı Bölüm Açılsın

Öznel konular için ayrı bir bölüm açılsın mı?

• Açılsın. Mantıklı olur.

Oy: 21 60,0%
  • Açılmasın. Konu Dışı bu konuları konuşmak için uygun./Gereksiz olacaktır.

Oy: 14 40,0%

• Oy verenlerin toplamı
    35
Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu aralar Sosyal'de sevgili, aile gibi konuların çok fazla yaygınlaştığını görüyoruz. "Konu Dışı" kategorisi bu tarz konuları konuşmak için bana pek uygun gelmedi ve genel olarak Sosyal'i görüntü olarak kirlettiğini düşünüyorum. Bu tarz öznel konuları konuşmak için "Hayat" gibi ayrı bir bölüm açılmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Her yenilik yeni bir sorunsal doğurur.

Sorunsal 1: (Konuyu açan kişi) Şimdi ben bunu konu dışına mı açsam, yeni kategoriye mi? Buraya açsam acaba ceza yer miyim? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?

Sorunsal 2: (Modlar) Bu konu öznel mi değil mi ayrımı. Artı iş yükü.

Sorunsal 3: Fazlalık karmaşayı getirir, her şeyi kategoriye ayırırsın milyonlarca kategoriye ihtiyacın var. Bazen genellik iyidir.

Evet, bu benim fikrim. Yönetici olsam bozmazdım dönen çarkı.

Gerek yok bence. Bu tür konular gereksiz. Gelir geçici ve konuyu açan kişi dışında kimseyi ilgilendirmiyor. Konu Dışı da bu yüzden var. Cevap bulduktan sonra konu dışı bölümünün tozlu sayfalarında kayboluyor.

Her yenilik yeni bir sorunsal doğurur.

Sorunsal 1: (Konuyu açan kişi) Şimdi ben bunu konu dışına mı açsam, yeni kategoriye mi? Buraya açsam acaba ceza yer miyim? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?

Sorunsal 2: (Modlar) Bu konu öznel mi değil mi ayrımı. Artı iş yükü.

Sorunsal 3: Fazlalık karmaşayı getirir, her şeyi kategoriye ayırırsın milyonlarca kategoriye ihtiyacın var. Bazen genellik iyidir.

Evet, bu benim fikrim. Yönetici olsam bozmazdım dönen çarkı.
Çözüm 1: Ricada bulunabilir.
Çözüm 2: Artı moderatör alımı. Belki sizi de alabilirler.
Çözüm 3: Zaten bir sürü kategori var. Bence sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı