[Öneri] Sosyal yönetiminin 1 gününü anlatan video

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
-
Technopat YouTube kanalı için bir içerik önerisinde bulunmak istiyorum. Technopat Sosyal moderatörleri ve yönetimin Sosyal'deki 1 gününü görmeyi çok istiyorum. Bunu açıklayıcı bir şekilde anlatabilecek aşırı da detaya inmeyecek güzel bir içerik çıkabilir diye düşünüyorum. Moderatörler raporlar ile nasıl ilgileniyor? Konular nasıl onaylanıyor? Uyarılar ve cezalar nasıl veriliyor? Gibi. Tüm bunların işleyişini çok merak ediyorum, izlemesi zevkli olacak iyi bir içerik olurdu bence.

Son düzenleme:
Ezelden beri suregelen anonimlik biraz garipsedigim bir seydi, hic kimse de bilmez mesela ne kadar ucret aldiklarini. Az cok tahmin edilebilir belki. Niye ki? :D "E kimse sormadi abi" demeyiniz, sordular. Islam ile buyumus hanfendiler bile ilk adetinde bu kadar "ibibik ibibik" etmiyordur herhalde. Bence guzel bir başlangıç olur bir seyleri kirmak adina.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani bunu sadece Recep Baltaş'ın Twitter'ından bile bulabiliyorsun. Attığı görsel veya videolarda az çok yetkiler gözüküyor. Ayrıca XenForo'nun demosuna bakabilirsin. Devlet sırrı değil zaten.
Bu öneride bulunma sebebim yönetimin Sosyal içerisinde karşılaştığı sıkıntılar vb. şeyleri de gözlemleyebilmek. Sonuçta bu kadar konuya bu kadar rapora bakmak kolay olmamalı.

Çok kısa bir video olurdu herhalde büyük ihtimalle. Ama diğer arkadaşların da dediği gibi fazla merak iyi değil. Bu arada,
Eğer cevabım sorununu çözdüyse "çözüm" olarak işaretlemeyi unutma!

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kısa bir video olurdu herhalde büyük ihtimalle. Ama diğer arkadaşların da dediği gibi fazla merak iyi değil.
Gün içerisinde yaşanan yoğunluğu ve uğraşı aslında çok merak ediyorum. Tabii ki videoyu yapmak zorunda değiller bu sadece bir öneridir. İsterlerse değerlendirebilirler diye fikrimi belirttim. Fazla meraklı biri olmam sebebiyle de bu tarz bir öneride bulundum aslında.
Bu arada,
EĞER CEVABIM SORUNUNU ÇÖZDÜYSE "ÇÖZÜM" OLARAK İŞARETLEMEYİ UNUTMA!
Ayrıca bunu her mesajınıza yazmak yerine benim de yaptığım gibi imza kısmınıza koyabilirsiniz. Sağ üstten isminize tıklayıp imza ayarlarına gidin.

Geri
Yukarı