Önerilen Oyun: Rust

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm her şey videoda var. Minecraft'tan daha çok dikkatimi çekti. Çok daha gerçekçi ve online... Ama Minecraft'ın yeri ayrı tabi ki. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft uzak dursun benden, bu oyunlar tarzım değil. :)

Bu tarz oyunlara tam ismini unuttum ama Türkçe olarak özgür Dünya diye geçiyor. Yani yaptıkların sınırsız. Gidebileceğin yerler görünmez bir duvar ile kesilip gitmemenizi sağlamıyor. Mesela bir oyun daha var bu oyunda bol efekt ve özgür dünya severler için bu videoda dakika 3:55 sonrasında gösterilen bir oyun var. Özellikle yere doğru bile kazabilmenin olması çok etkiledi. Yani Dünya içinde özgürsün istediğini yapabileceksin. Oyunun ismi: Everquest Next

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rust güzel oyun bu arada ama ev kapısını patlatma olayı var her ne kadar zor olsa da uğraşınca yapanlar var.

Bu videodan sonra oyuna bakışım değişti. Tamam güzel ama ben o kadar emek verdikten sonra birisi her şeyi alıp götürürse insanın için içini yer. :D Yapması son derece zevkli, iyi bir arkadaş çevreniz var ise çok güzel olur bu videodaki gibi...
Bu kişilerin 8 bölümlük oynayışı var. Oyunu almadan önce bakılabilir. Tabi mücadeleyi seviyorsanız yine güzel oyun. Şahsen birisi gelip o kadar emeği silip süpürürse diye o strese giremem hiç. :D

Yönetici Notu:
Bazı arkadaşlardan videoda küfürlü sözler var diye geri bildirim aldım. Eğer varsa lütfen belirtiniz. Videoyu incelemeye vaktim olmadığı için böyle bir not bırakma kararı aldım.

Rust'un daha 40 fırın ekmek yemesi lazım :). Çok sıkı çalışmaları gerekiyor. Zira oyunda yapay zekadan tutun bir çok eksiklik bulunmakta. Alpha sürümde olan bir oyun olduğundan dolayı şimdilik fazla laf söylemek doğru olmaz. Ama denemenizi tavsiye ederim.

Berke'ciğim çok oynama şansım oldu. Güzel alınabilir. Fakat benim önerim en azından beta olunca alma yönünde. Evet beta sürüm olduğunda fiyatı bir miktar yükselebilir fakat yine de değeceğini düşünüyorum. Çünkü şu an için oyunda eksiklikler çok. Bence biraz daha zaman geçmeli, en azından beta olana kadar :).

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı