Önerilen sistem gereksinimleri neye göre alınıyor?

OziMozi

Centipat
Daha fazla  
Önerilen sistem gereksinimleri neye göre alınıyor belirli bir standartı var mı acaba? Başlamak istediğim MMORPG oyunda önerilen RX580 bu kaç FPS vereceğini ve hangi ayarlar baz alındığı bilebiliyor muyuz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ayarlarda 30 veya 60 fps diye hatırlıyorum, hangisi olduğundan emin değilim. Sisteminizin kaç fps alacağını ise YouTube'da testlere bakarak anlayabilirsiniz, sizinle aynı olmasa bile benzer sistemlerin testleri vardır.

Yüksek ayarlarda 30 veya 60 fps diye hatırlıyorum, hangisi olduğundan emin değilim. Sisteminizin kaç fps alacağını ise YouTube'da testlere bakarak anlayabilirsiniz, sizinle aynı olmasa bile benzer sistemlerin testleri vardır.
"Abi ben bu oyunu oynayayım yeter" diyen birisinin yüksek ayarlar ile pek bir işi olacağını sanmam.

YouTube'a yazarsanız çıkacaktır FPS değerleri.

Bildiğim kadarıyla bir sistem 30 FPS alıyorsa, sistem gereksinimlerini karşılıyor demektir. Buna göre baz alınıyor diye biliyorum.
Bence 30 FPS minimum gereksinim olmalı. Genelde önerilen sistem gereksinimi karşılıyorsa 60 üzeri alınıyor istisnalar hariç.

Yeni konular

Geri
Yukarı