Önü kapalı hava alamayan PC kasasının önünü açma

Eskiden böyle bir kasam vardı, önü kapalıydı sadece 1 adet egzoz fanı vardı. Uzay montaja çevirdim 2 3 ayda bir toz alırdım o kadar. Isınmazdı hergele 🙂 .

Kasa boşta sıcaklık değeri nedir hocam termal macun ve güzel bir temizlik yeterli diye düşünüyorum.

Termal macununu yarın yenileyeceğim hocam başlangıçta 45 derecelerde sonrada 70 oluyor ama macundan büyük ihtimalle ve hocam oyun oynayan biri değilim Linux'da takılıyorum.

Speccy ile sıcaklık değerlerine bak ısınan işlemci ve ekran kartınsa termal macun ve temizlik yeterli olur. Temizlik sonrası ısıları kontrol et işlemcinin ısısı fazla ise kule tipi soğutucu işini görür hocam.

Speccy ile sıcaklık değerlerine bak ısınan işlemci ve ekran kartınsa termal macun ve temizlik yeterli olur. Temizlik sonrası ısıları kontrol et işlemcinin ısısı fazla ise kule tipi soğutucu işini görür hocam.

Teşekkür ederim hocam yorumlarınız için hocam ekran kartı fanı almam gerekli sizce bilgisayarcılardan mı alsam internettenmi ama ekran kartı eski olduğu için internette bulamadım.

Teşekkür ederim hocam yorumlarınız için hocam ekran kartı fanı almam gerekli sizce bilgisayarcılardan mı alsam internettenmi ama ekran kartı eski olduğu için internette bulamadım.

Temizlik sonrası sıcaklık değerini kontrol et ekran kartına yük binen şeyler yapıyorsan bilgisayarcından güzel bir fan bulursan iyi olur hocam CFM ve dB değerlerine dikkat et alırken. Almışken kasanın önüne de fan alırsın.

Temizlik sonrası sıcaklık değerini kontrol et ekran kartına yük binen şeyler yapıyorsan bilgisayarcından güzel bir fan bulursan iyi olur hocam CFM ve dB değerlerine dikkat et alırken. Almışken kasanın önüne de fan alırsın.

Evet hocam dediklerinizi uygulayacağım ekran kartı fani fazla tozlandığı için değiştireceğim aşırı ses çıkarıyor gitmişken de kasanın önu için fan bakarım teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı