Önümdeki eşyanın kıymetini bilmez haldeyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok canım daha neler. Neden kötü olarak algılayayım. Ben az önce nasıl kendi düşüncelerimi belirtiysem sizde kendi düşüncelerinizi belirttiniz.

Bu arada paranoyak değilim.

• Beğen
İfadeler: Tim
@Silinen üye birisinin adresine gitmek güvenli değil, haklısınız.
@CyberLinq psikolog yardımı almanız gerekli diye düşünüyorum, bu forumlarda çözülecek bir konu gibi durmuyor.

Cidden sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekli. Sağlık konusunda ASLA forumlarda bir beklentide bulunmayın.

En iyisi ben tek başıma burada kafayı yiyeyim. Bir de sosyal de saçma sapan konular açabilirim (Organ mafyasıyım ben.) Teşekkürler, konu kilit.

Beni resmen organ mafyası denilen o şuursuz insanlarla bir tuttunuz, teşekkürler. İstemiyorum arkadaş, tek başıma burada deliririm, sosyalde de saçma sapan konular açar insanları üzerim. Lanet gelsin böyle işe.
Lütfen böyle sert çıkışlar yapmayın. Ben size organ mafyası demedim ki sadece olabilir dedim.

Hepinizden de özür dilerim, vaktinizi aldım. Ben organ mafyasıyım, kaçın benden. Konu kilit lütfen.

Senin durumun benim yakın bir arkadaşımın durumuyla aynı Lise zamanları o da bir kıza aşıktı aile pek karışmadı olaya ama 10 defa ayrılıp barıştılar. Şimdi evliler o da zorla evlendiler çünkü kız hamileydi, sonra bebekleri düştü kızın bünyesi kaldırmadığı için. Pek görüşmesem de ikisi de mutlu, zaman her şeyin ilacıdır.

Yani organ mafyası olan birisi çıkıp da ben organ mafyasıyım demez ki. Herkes inkar eder.

Yani organ mafyası olan birisi çıkıp da ben organ mafyasıyım demez ki. Herkes inkar eder.
Yok yok ben organ mafyasıyım.

@CyberLinq böyle davranmamalısınz, sadece takmayın onu. Cidden psikoloğa gitmeniz gerekli.
Hocam özür dilerim, ben çok kötü durumdayım. Psikologa gitmeyi deneyeceğim. Bu arada ben organ mafyasıyım gelin buraya da sizin de ciğerinizi satayım.

Yok yok ben organ mafyasıyım.

Hocam özür dilerim, ben çok kötü durumdayım. Psikologa gitmeyi deneyeceğim. Bu arada ben organ mafyasıyım gelin buraya da sizin de ciğerinizi satayım.
Ben böbreğimi satıp araba almak istiyorum. Temiz kullanılmış sağ böbrek var elimde. Kaçtan alıyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı