Önümüzdeki Atletico Madrid - Juventus Maçı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evet. Bugün de 12 Mart 2019. İki saat sonra da rövanş maçı var. Hemen maç öncesi düşüncelerimi söyleyeyim: Juventus kendi evinde maçı alır gibi geliyor bana.

Evet. Bugün de 12 Mart 2019. İki saat sonra da rövanş maçı var. Hemen maç öncesi düşüncelerimi söyleyeyim: Juventus kendi evinde maçı alır gibi geliyor bana.
3-1 Juve alır ama Atletico geçer. Juve’nin gollerini Ronaldo, Chiellini ve Pjanic; Atletico’nun golünü de Diego Costa veya Koke atar. Bunlar da tutarsa İddaa’ya gidicem :)

Juventus zaten Seri A'da %99.9 şampiyon oluyor, Ronaldoyu Lig için değil Şampiyonlar Ligi için almışlardı. Bugün de Ronaldo sahne aldı ve ondan bekleneni yaptı. 🤩

376689

Juventus zaten Seri A'da %99.9 şampiyon oluyor, Ronaldoyu Lig için değil Şampiyonlar Ligi için almışlardı. Bugün de Ronaldo sahne aldı ve ondan bekleneni yaptı. 🤩

Eki Görüntüle 376689
#JusticeforAtletico Maçın hakemi Björn Kuipers maçın ırzına geçti :D Ronaldo'ya ayrı parantez açmak gerekirse C.Ronaldo > Juventus :D

#JusticeforAtletico Maçın hakemi Björn Kuipers maçın ırzına geçti :D Ronaldo'ya ayrı parantez açmak gerekirse C.Ronaldo > Juventus :D
Benim bir arkadaş önceki senelerde Real Madrid Şampiyonlar Liginde ilerlerken Real'in lobisi sağlam derdi. :D Sanırım Real'in değil Ronaldo'nun lobisiymiş o. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı