Önümüzdeki Atletico Madrid - Juventus Maçı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Benim bir arkadaş önceki senelerde Real Madrid Şampiyonlar Liginde ilerlerken Real'in lobisi sağlam derdi. :D Sanırım Real'in değil Ronaldo'nun lobisiymiş o. :D
Arkadaşın gayet haklı son kupalar iyice kanıtlar nitelikteydi. Tabi ki de CR7 gibi bir kişinin etkisi katkısı yadsınamaz bir gerçek. Büyük güç kaybettiler. :)

İlk maçtan skor avantajı olan takımın pozisyonu geçtim hiç olmazsa kaleyi tutan şutunun olması gerekirdi. Juventus'un ikinci golde top sanki çizgiyi geçmemiş gibiydi. Eğer o gol sayılmasa maçın ilerleyen dakikalarında Juventus strese girip risk alacak arkada daha çok açık vereceklerdi. Neyse ki kaleye otobüs çekerek turu geçmeye çalışan Atletico'nun elenmesi iyi oldu.

İlk maçtan skor avantajı olan takımın pozisyonu geçtim hiç olmazsa kaleyi tutan şutunun olması gerekirdi. İkinci golde top sanki çizgiyi geçmemiş gibiydi. Eğer o gol sayılmasa maçın ilerleyen dakikalarında Juventus strese girip risk alacak arkada daha çok açık vereceklerdi. Neyse ki kaleye otobüs çekerek turu geçmeye çalışan Atletico'nun elenmesi iyi oldu.
Bu maçta bana göre Atletico çok kötü oynadı. Adamların kaleye bir tane isabetli şutu yok. Ama sizin dediğiniz gibi o top, gol sayılmasaydı (bende dahil) Juventus strese girip pozisyon verecekti. Zaten öyle bir heyecan vardı ki maçta ben sürekli dua bile ettim yani😃 Ama dördüncü dakikadaki top, gol sayılsaydı daha güzel olurdu. Boşu boşuna seksen beşinci dakikaya kadar stres altında beklemezdik. Ama neyse kazandık ya, gerisini salla😜

Bu arada city nin hakkını verelim herkez juve maçını konuştu adamlar rekora gidiyordu :)
İlk maçtan skor avantajı olan takımın pozisyonu geçtim hiç olmazsa kaleyi tutan şutunun olması gerekirdi. Juventus'un ikinci golde top sanki çizgiyi geçmemiş gibiydi. Eğer o gol sayılmasa maçın ilerleyen dakikalarında Juventus strese girip risk alacak arkada daha çok açık vereceklerdi. Neyse ki kaleye otobüs çekerek turu geçmeye çalışan Atletico'nun elenmesi iyi oldu.
Top çizgiyi tamamen geçti. Goal Line ile bakıldığında bariz şekilde görülüyor. Correa orta alanda yapsa faulu uzatmalarda farklı bir durum olabilirdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı