Örnek Bootstrap Temaları Ve PHP

WhoWalksAlone

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,
MVC 6 ile bir web projesi geliştireceğim. Bunun için internetten hazır Bootstrap Tema kullacağım. Ancak bu geliştireceğim proje bir ödev olduğu için içinde kesinlikle PHP kullanmamız yasak. Haliyle tema üzerinde ya da herhangi bir yerde PHP kullanamıyorum.
Tam bu noktada benim sorum söz konusu oluyor.
İnternetten yapacağım konuyla alakalı olarak iki güzel tema buldum. Ancak bilgilerinde PHP'den bahsediyor. Included Files kısmında "PHP Files" ya da "PHP" gibi şeyler yazıyor ve ben konuyla alakalı olarak fazlasıyla bilgisiz olduğum için ayrıca henüz temaları satın alıp incelemediğim için (içlerinde PHP bulunuyorsa boşa almış olacağım bu sebepten dolayı önce kesinleştirip ona göre alacağım) bir bilgi sahibi olamıyorum.
Bu yazdığım ibarelerin temaların açıklamalarında bulunması temaların PHP dili ya da komutları içerdiği manasına mı geliyor yoksa PHP dili aracılığıyla bir web projesi gerçekleştirirken de bu temalardan yararlanabileceğimiz manasına mı geliyor anlamak istiyorum.
Umarım kendimi düzgün bir şekilde ifade edebilmişimdir. Eğer sorumu anlamadıysanız daha açık bir şekilde tekrar yazabilirim.

Şimdi bulduğum örnek iki temanın linkini burada paylaşacağım ve konuyla ilgili olarak bilgisi olanların incelemelerini ve beni bilgilendirmelerini isteyeceğim.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Temalar:
1.)
Mercury - Theme for MTDb (Movies and TV Database) - Skins | CodeCanyon

2.)
MovieScope -HTML5 & CSS3 Portal Template - Site Templates | ThemeForest

Son olarak yapacağım projenin konusu film veritabanı. Eğer tema önerileriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz. Şart olarak içinde PHP bulunmamalı, CSS3 ve HTML5 içermeli. Kullanıcıların kayıt olacağı bir panele sahip olmalı.

Temalara baktım ama satın alıp deneyimleyen biri olarak, bakmadan da şunu söyleyebilirim. Ücretli satılan ve PHP yada Wordpress ile yazılımı geliştirilmiş bir yazılımın front-end tarafı tamamen ayrı tutulurak satılır. Bugüne kadar müşterilerime satıl aldığım tüm temalarda da aynı durumu görmüşümdür. O yüzden gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Aldığın zaman temanın PSD halini, front-end tarafını ve PHP/Worpdress halini ayrı şekilde dosyalanmış olarak görebilirsin.

Temalara baktım ama satın alıp deneyimleyen biri olarak, bakmadan da şunu söyleyebilirim. Ücretli satılan ve PHP yada Wordpress ile yazılımı geliştirilmiş bir yazılımın front-end tarafı tamamen ayrı tutulurak satılır. Bugüne kadar müşterilerime satıl aldığım tüm temalarda da aynı durumu görmüşümdür. O yüzden gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Aldığın zaman temanın PSD halini, front-end tarafını ve PHP/Worpdress halini ayrı şekilde dosyalanmış olarak görebilirsin.
Yanıtınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı