Özel hoca tutmak

SigmaMagma

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Arkadaşlar üniversite sınavına hazırlanıyorum, temel kitaplar çözdüm durdum ama özel hoca tutmanın çok daha iyi olacağını düşündüm. Sizce ne yapayım? Günde 8 saat dahi çalışmayı göze almış durumdayım, hayatla bağlantımı kesebilirim, hoca bana yol gösterse destek olsa dahi yeter ama bu sınav için yeter mi? TYT için neredeyse bütün konularla ilgili bilgim var, soru sayısına göre çalışmak doğru olur mu? AYT içinde önerilerinizi bekliyorum. Sadece matematik çalışacağım yapabileceğim en iyi notu almak hedefim. TYT'de Türkçe 30 bilemedin 27 yapıyorum, tarih TYT 4-5 AYT'de 15 civarı.Eşit ağırlık sonucu da önemli benim için. Bütçem de kısıtlı ne kadara mal olur bana?
Cevaplarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Evet. Denizli'de oturuyorum saatine 100 TL en düşük.
Eger hoca iyi ise ogrencide azimli ise neden olmasin?

Sağ olun fikir oluşması yönünden önemli yorumlarınız benim için. Bahsettiğim gibi dışarı ile bağlantımı bile kesebilirim, tabii PC vs ile de.

@Mark Zuckerberg teşekkürler hocam psikolojik olarak bana çok iyi geleceğini düşünüyorum tek başına düşüncelere dalabiliyorsun sorası ise baş ağrısı.

Sağ olun fikir oluşması yönünden önemli yorumlarınız benim için. Bahsettiğim gibi dışarı ile bağlantımı bile kesebilirim, tabii PC vs ile de.

@Mark Zuckerberg teşekkürler hocam psikolojik olarak bana çok iyi geleceğini düşünüyorum tek başına düşüncelere dalabiliyorsun sorası ise baş ağrısı.
Başka sorunuz var ise alabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı