Özel liseye geçmeli miyim?

yenax

Centipat
Öncelikle merhaba, şu anda 10. sınıfım 8. sınıfın başlarında koronadan okullara ara verilince eğitimden geri kaldım derslere çalışmadım. Online derslere girmedim LGS'den iyi bir şey çekemeyince ailem zorla imamhatibe verdi. Bu durumdan çok mutsuzum, sizce ailemle konuşup özel liseye geçmeli miyim?

Kimse

Kilopat
Makaleler
20
11-12'yi özelde okumuştum. 9-10'um çok boştu. 11. sınıfta eşşekler gibi çalıştım tabiri caizse. Özel okul sihirli değnek değil ama potansiyelini çıkarmanda yarar sağlıyor. Sorularımın cevaplarını alabiliyordum, anlayamadığım yerleri çok iyi anlatıyorlardı. Boş boş geçireceksen bir faydası olmaz ama uykusuz geceler, sıfır sosyal hayatla özel okula gidersen, okulun bütün nimetlerinden faydalanırsan iyi olur.

Teknolog44

Picopat
Öncelikle merhaba, şu anda 10. sınıfım 8. sınıfın başlarında koronadan okullara ara verilince eğitimden geri kaldım derslere çalışmadım. Online derslere girmedim LGS'den iyi bir şey çekemeyince ailem zorla imamhatibe verdi. Bu durumdan çok mutsuzum, sizce ailemle konuşup özel liseye geçmeli miyim?

Ben önermem istersen hep özel oku ama liseyi asla özel okumanı önermem hayat başlıyor çarşıyı öğreniyorsun kafalar güzel özel oldu mu fazla tat alacağını zanettniyorum.

Yukarı