Özelleştirilmiş Frekans TV FT3 nasıldır?

FarCioS

Decapat
İşlemci olarak R7 5700X seçtim.
İşlemci soğutucu olarak Hyper 212 Spectrum seçtim.
Anakart olarak ASUS Pro B550M-C/CSM seçtim.
Ekran kartı ve RAM'e dokunmadım.
SSD olarak Kingston NV2 1 TB seçtim.
Kasa olarak Cooler Master Masterbox TD500 siyah seçtim.
PSU olarak 650W olanı seçtim.
Nasıl oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci olarak R7 5700X seçtim.
İşlemci soğutucu olarak Hyper 212 Spectrum seçtim.
Anakart olarak ASUS Pro B550M-C/CSM seçtim.
Ekran kartı ve RAM'e dokunmadım.
SSD olarak Kingston NV2 1 TB seçtim.
Kasa olarak Cooler Master Masterbox TD500 siyah seçtim.
PSU olarak 650W olanı seçtim.
Nasıl oldu?

Yaklaşık 22K yapıyor yanlış hesaplamadıysam. O kadar paran var ise az daha koy bunu al.

Amaç oyun.

Güvenilir mi?

Evet. Forumda birçok kişi oradan alışveriş yaptı.

5700X e çıkarmanıza gerek yok, 6700XT ile kullanacaksınız zaten.5600X/6800 daha iyi olacaktır. Anakartı yükseltmenizi tavsiye ederim hem daha şık görünür hem de Wi-Fi model alırsanız Bluetooth ve Wi-Fi kartı almanıza gerek kalmaz herhangi ihtiyacınız oldugu bir anda Wi-Fi ve Bluetooth sorunu çekmezsiniz. Kasaya ayırabilecek ne kadar bütçeniz var?

5700X e çıkarmanıza gerek yok, 6700XT ile kullanacaksınız zaten.5600X/6800 daha iyi olacaktır. Anakartı yükseltmenizi tavsiye ederim hem daha şık görünür hem de Wi-Fi model alırsanız Bluetooth ve Wi-Fi kartı almanıza gerek kalmaz herhangi ihtiyacınız oldugu bir anda Wi-Fi ve Bluetooth sorunu çekmezsiniz. Kasaya ayırabilecek ne kadar bütçeniz var?

23500 ayırabilirim hepsini kullanmasam da olur.

Anakart FPS'yi etkilemediği için çok önemsemedim

5600x yeter mi?

Anakart teknolojileri daha verimli kullanmanıza yarar, önemlidir. En azından biraz para ayırın. 23500 sadece kasa için mi?
evett

bir fikriniz varm ı?

bir fikriniz varm ı?

Yaklaşık 22K yapıyor yanlış hesaplamadıysam. O kadar paran var ise az daha koy bunu al.

Darboğaz var sanki işlemci düşük gelmez mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı