Özelleştirilmiş Unlost Eco V2 alınır mı?

Bütçe
7700

Jackersx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Unlost Eco V2 almayı düşündüm kasada 1 fan mı var bu kasada, bir de bu kasa var hangisini seçmeliyim? 2. linktekinde egzoz fan yok galiba. Allah'ım kafayı yiyeceğim tam diyorum tamam buldum sistemimi, yine bir şey çıkıyor İtopya'dan alacaktım onunda güç kaynağı çöp ya kafayı yiyeceğim bile birisi yazabilir mi? Bir yardımcı olabilir mi? 1. attığın linkteki kasa tek fanlı mı? 2. linkteki kasa nın'da egzoz fansız mı geliyor?
Sistemi bu arada şu şekilde özelleştirdim;
Ryzen 5 3600.
G.Skill 16 GB (2 adet 8 GB) 3200MHz.
MSI B450M-A PRO Max.
MSI GTX 1660 Super Ventus XS OC ekran kartı.
Kingston A2000 500GB M.2 2200-2000MB/s SSD.
Sharkoon SHP-650 V2 650W 80+ eu güç kaynağı.
Sharkoon RGB Flow: Bu kasa ile sistem 7441 TL.
Vento mars 3X adr. RGB: Bu kasa ile de 7546.

Son düzenleme:
8K ya RTX 3060 alınabiliyor. Bir YouTuber'ın sistemiydi? Şimdi stokta bitmiş ama başka seçenekler de olur illa ki.

Bu sisteme 7500 TL vermeyin.

Hocam beklemek istemiyorum. Ben PC'ye bağımlı bir insanım PC'mi sattım, şimdi de PC çıkartmıyor hiçbir YouTuber çıkarsa belki beğenirsem alırım ilk stokları da ucuz oluyor biraz. Ama galiba bekleyemiyeceğim ben 1-2 ay beklesem belki dediğiniz gibi 3060 alma şansım bile belki olabilir ama sabırsız insanım.

Hocam beklemek istemiyorum. Ben PC'ye bağımlı bir insanım PC'mi sattım, şimdi de PC çıkartmıyor hiçbir YouTuber çıkarsa belki beğenirsem alırım ilk stokları da ucuz oluyor biraz. Ama galiba bekleyemiyeceğim ben 1-2 ay beklesem belki dediğiniz gibi 3060 alma şansım bile belki olabilir ama sabırsız insanım.

Bence 1-2 haftaya iyi sistemler çıkar ve nispeten daha ucuz olur. Kanalları takipte kalın derim. Technopat, Donanım Arşivi vs RTX 3060'lı sistem yapacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı